Automechanikas - Autošaltkalvis

2000-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „GATI AUTO“

Darbo pobūdis

Lengvųjų automobilių aptarnavimui ir remontui: variklių, važiuoklės, sankabos remontas ir keitimas, stabdžių patikra ir remontas.

Мы предлагаем комфортные условия работы по обслуживанию и ремонту легковых автомобилей: ремонт и замена двигателя, ходовой части, сцепления, проверка и ремонт тормозов.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingas požiuris į darbą, patirtis automobilių remonto srityje.
Mokėjimas savarankiškai nustatyti gedimą ir jį pašalintį.

Ответственное отношение к работе, опыт работы в сфере ремонта автомобилей.
Плата за самостоятельную диагностику неисправности и ее устранение.

Įmonė siūlo

Siūlome patogias darbo sąlygas;
Dirbame Šiaurės miestelyje, Kareivių g . 7 , pirmadieniais - penktadieniais, 8.00 val. - 18.00 val., švenčių dienomis ir savaitgaliais nedirbame;
Kilus klausimams prašome kreiptis 8 698 33491.

Работаем ,Kareivių ул. 7, понедельник-пятница, 8:00. - 18:00, в праздничные и выходные дни мы закрыты. , понедельник-пятница, 8:00. - 18:00, в праздничные и выходные дни мы закрыты.
Если у вас есть вопросы, обращайтесь по телефону 8 698 33491.

Atlyginimas

2000-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „GATI AUTO“

UAB " Gati Auto "Automobilių remontas ir priežiūra: variklių, važiuoklės, sankabos remontas ir keitimas, stabdžių patikra (turime stabdžių stendą) ir remontas, duslintuvų remontas, ratų montavimas - balansavimas, remontas, alyvos keitimas.

UAB "Gati Auto" Ремонт и обслуживание автомобилей: ремонт и замена двигателя, ходовой части, сцепления, проверка и ремонт тормозов (есть тормозной стенд), ремонт глушителей, установка колес - балансировка, ремонт, замена масла.