Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Mantagas“

Automechanikas - Motomechanikas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Mantagas“

Darbo pobūdis

UAB "Mantagas" ieškome: Automechaniko - Motomechaniko

Plečiame veiklą ir ieškome rimto, sąžiningų, išmanančių techniką komandos narių.
Laisvos 2 darbo vietos.

Darbo pobūdis:
1.• Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontas;
Važiuoklės remontas;
  • Stabdžių remontas;
  • Variklio remontas;
  • Kitų gedimų diagnozavimas ir šalinimas.
2• Motociklų, keturračių ir kitos technikos remontas;
  • Važiuoklės remontas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Mechaniko darbo patirtis;
  • Orientacija į darbo rezultatus;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, profesionalumas, operatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

  • Galimybę tobulėti;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Patrauklų atlyginimą ir jo augimo perspektyvą;
  • Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
  • Darbo priemonių užtikrinimą susiduriant su naujausiomis technologijomis;
  • Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Stabili ir sparčiai auganti įmonė, kurios pagrindinė veikla: didmeninė ir mažmeninė prekyba motociklais, keturračiais, kita moto technika, aksesuarais, apranga visoje Lietuvoje , Latvijoje, Estijoje
informacija apie UAB „Mantagas“
1015 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.