Automobilių elektrikas (-ė) - diagnostikas (-ė)

Vilnius - Moller Auto
Moller Auto Savanoriai (Vaduvos g. 3, Vilnius), oficialus Volkswagen atstovas Lietuvoje, į savo Serviso komandą kviečia prisijungti:

AUTOMOBILIŲ ELEKTRIKĄ (-Ę) - DIAGNOSTIKĄ (-Ę)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Greita ir tiksli automobilių diagnostika - gedimų nustatymas
  • Pagalba serviso darbuotojams identifikuojant automobilių gedimus ir juos šalinant

Reikalavimai kandidatams:

  • Automobilių diagnostikos ir remonto patirtis (ne mažiau kaip 2 metai su autotransportu susijusioje įmonėje)
  • Puikus automobilio sandaros ir elektronikos sistemų išmanymas
  • Puikus pagrindinių elektrinių schemų skaitymas
  • Aukštesnysis/ aukštasis techninis išsilavinimas
  • Atvirumas naujoms technologijoms, noras mokytis
  • Kolegiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas
  • Anglų kalbos žinios

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Geras darbo sąlygas, aistringą, kvalifikuotą ir profesionalią komandą
  • Atlygį, 2000 - 4300 EUR rėžyje (bruto). Individualus darbo užmokestis priklauso nuo pasiektų rezultatų - t.y. "parduotų valandų"
  • Tęstinius kvalifikacijos kėlimo mokymus
  • Papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką (gyvybės, nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimas, nuolaidos įsigyti bendrovės produktus ir teikiamas paslaugas, kitos naudos)

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

Moller Auto

Møller Auto, oficialus įgaliotasis Volkswagen ir AUDI automobilių dileris Vilniaus regione. Įmonė veiklą pradėjo 1993 m. Pagrindinės veiklos sritys: automobilių servisas, naujų ir naudotų automobilių pardavimas, originalių dalių ir aksesuarų pardavimas, kėbuliniai darbai.
See all ads of this company (4)
informacija apie Moller Auto
3994 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
119
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3188 €
25% uždirba 3188-3565 €
25% uždirba 3565-4275 €
25% uždirba nuo 4275 €