AUTOMOBILIŲ PARUOŠĖJAS (-A) - DAŽYTOJAS (-A)

1400-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Prienai - Hegelmann Group

Apie mus:

Hegelmann Group įmonių grupės dukterinė įmonė Ivetra ir KO kviečia prisijungti prie komandos Automobilių paruošėją - dažytoją!

Darbo pobūdis

  • Sunkvežimių, puspriekabių ir mikroautobusų kėbulo detalių paruošimas dažymui;
  • Dažymo darbų atlikimas pagal dažymo technologijų reikalavimus.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Bent 1 m. panašios darbo patirties;
  • Techninis profesinis išsilavinimas - privalumas;
  • Darbštumas, atsakingumas, pareigingumas.

Mes siūlome:

  • Partnerių teikiamas nuolaidas grožio, sveikatingumo ir pramogų sferose;
  • Galimybę nemokamai stebėti "Žalgirio" komandos rungtynes;
  • Žinias, karjeros galimybes, ambicingą kolektyvą;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką.

Darbo laikas: 8:00 val. - 17:00 val., savaitgaliai laisvi.

Darbo vieta: Marijampolės g. 23, Pagirių km., Garliavos apyl. sen., Kauno r.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. į rankas
Konkretus atlyginimas priklauso nuo patirties ir kompetenijų.

Hegelmann Group

UAB „Ivetra ir KO“ Hegelmann Group įmonių grupės dukterinė įmonė, įkurta 1997 m., teikia kokybiškas paslaugas komercinio transporto sektoriui, remontuoja įvairių markių sunkvežimius, mikroautobusus ir puspriekabes.

Jeigu nebijai iššūkių, esi atsakingas ir ieškai nuolatinio tobulėjimo profesinėje srityje prisijunk prie mūsų! Apsilankyk Hegelmann socialiniuose tinkluose ir sužinok daugiau apie mus:

Facebook: www.facebook.com/hegelmannlithuania
Instagram: www.instagram.com/hegelmann.lithuania/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/hegelmanngroup

See all ads of this company (27)
informacija apie Hegelmann Group
1835 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
1501
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1544 €
25% uždirba 1544-1598 €
25% uždirba 1598-1667 €
25% uždirba nuo 1667 €