Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "Altas komercinis transportas"
More about company »

Automobilių gamybos darbuotojas (-a)

Vilnius - UAB "Altas komercinis transportas"

Darbo pobūdis

Darbas vienoje didžiausių Europoje komercinio ir specialaus transporto gamykloje, kur šiuo metu dirba daugiau nei 220 aukštos kvalifikacijos darbuotojų;

Darbo pobūdis- naujų autobusų gamybos darbai, panaudojant turimas autošaltakalvio, autoelektriko ar kitas su automobilių pramone susijusio darbo patirtis.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis, kruopštumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

Dinamišką, įdomų darbą ambicingoje ir profesionalioje komandoje, ir Jūsų darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Altas komercinis transportas"

„Altas Auto“ (UAB, Altas komercinis transportas) – viena didžiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Išsiskiriame kompleksinės kokybės požiūriu produktų vystyme ir santykiuose su klientu, kuomet mums patiki autobusų parko pasirinkimo ir priežiūros klausimus. Bendrovės atstovybės veikia 18-oje valstybių, o „Altas Auto“ autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.

Other company job ads: