B2B PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) - PLASTIKINĖ TARA IR PAKUOTĖ

2500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Marine Pack“

DARBO POBŪDIS:

  • Asmeninių pardavimų planavimas ir organizavimas;
  • Naujų klientų paieška (aktyvūs skambučiai, kiti įvairūs paieškos kanalai), ryšių su esamais ir potencialiais verslo klientais palaikymas (B2B);
  • Klientų poreikių analizė bei lojalumo palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • Prekių pardavimas verslo klientams ir pardavimų plėtra;
  • Klientų užsakymų valdymas ir administravimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geros Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu, lenkų kalba – privalumas;.
  • Galimybė vykti į komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje;.
  • Labai geri asmeninių pardavimų planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, orientacija į tikslą, komunikabilumas bei derybiniai sugebėjimai, atsakingumas ir pareigingumas;
  • Kompiuterinis raštingumas,; Microsoft Office išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

SIŪLOME:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Galimybę inicijuoti ir prisidėti prie tarptautinės komandos pokyčių įgyvendinimo ir įmonės veiklos gerinimo;
  • Laisvę veikti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Papildomus laisvadienius/išmokas.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai mokami priedai už pasiektus asmeninius rezultatus

UAB „Marine Pack“

Marine Pack UAB – įmonė užsiimanti pakavimo medžiagų tiekimu ir prekyba.
informacija apie UAB „Marine Pack“
2
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Revenue 2023 y.