Baldinių detalių dažytojo - paruošėjo pozicija

1450-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Matmeta“

Darbo pobūdis

Darbo Aprašymas:

  • MDF gruntavimas bei dažymas.
  • Lukšto beicavimas, dažymas.
  • Taikyti dažymo medžiagas pagal nurodymus.
  • Paruošti MDF (vidutinio tankio pluošto plokštes) dažymui.
  • Atlikti būtinus paruošimo darbus, tokius kaip šlifavimas, nelygumų pašalinimas ir kitus paviršiaus
paruošimo procesus.
  • Palaikyti darbo vietą švarią ir tvarkingą.
  • Laikytis saugos taisyklių ir rekomendacijų.
  • Bendradarbiauti su kitais darbuotojais ir vadovais.

Mes Siūlome:

  • Stabilų darbą galingoje ir augančioje įmonėje.
  • Galimybę tobulinti savo įgūdžius ir žinias.
  • Konkurencingą atlyginimą, kurį derinsime pagal jūsų kvalifikaciją.
  • Draugišką ir profesionalų darbo aplinką.

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos ir prisidėti prie mūsų įmonės sėkmės, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu

Kontaktinis numeris - +370 6 682 123 ( Darbų vadovas Rimas )

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:

  • Patirtis MDF gruntavime, dažyme.
  • patirtis lukšto beicavime, dažyme.
  • Patirtis paviršiaus paruošimo srityje.
  • Gebėjimas dirbti komandoje.
  • Atidumas detalėms ir gebėjimas dirbti preciziškai.
  • Gebėjimas dirbti pagal nustatytus darbo grafikus.
  • Sugebėjimas laikytis saugos taisyklių.

Atlyginimas

1450-1800 €/mėn. į rankas

UAB „Matmeta“

Mes dedame didžiules pastangas užtikrinti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas mūsų klientams. Esame įsipareigoję darbuotojų gerovei ir karjeros augimui, todėl ieškome komandos nario, kuris prisidės prie mūsų augimo ir sėkmės.