Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Lucci grupė“

Barista - Padavėja (-as)

8-11 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Lucci grupė“

Darbo pobūdis

Darbas su kavos aparatu, jo tvarkymas ir priežiūra.
Darbas su kasos apataru, prisiimant atsakomybe dirbant su pinigais.
Pasiruošimas pamainai ir darbo vietos parengimas, užtikrinant, kad yra viskas paruošta atidarymui.
Paruoštų gaminių išdėliojimas į pardavimo vietas. Likučių peržiūra ir kontrolė.
Galiojimų laikų stebėjimas/sekimas.
Pamaininis darbas, 2x2. Darbo laikas derinamas individualiai. Pamainos laikas 8 valandos.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome komandos nario, kuris taip pat kaip ir mes mėgtų, ir norėtų priimti svečius, juos kalbinti ir vaišinti. Savininkai patys darbuosis, vadinasi svarbu, kad sutaptų požiūris į svečius, kurių lauksime savo kepyklėlėje, į produktus ir maisto gamybos procesus, draugišką aptarnavimą ir dėmesį visiems kurie pas mus užsuks.
Pagaminti skanią kavą reikia mokėti, ieškome patyrusio žmogaus, kuris turi tokios patirties.
Higienos reikalavmų išmanymas. Darbo vietos valymas ir tvarkymas ir baristos atsakomybė.

  • laisvai kalbėti lietuvių kalba būtina.
  • atsakingumas, noras viską atlikti tobulai
  • maisto nešvaistymo kultūra
  • geriau mažiau, bet skaniau
  • komunikabilumas, mes kalbiname, ne mus
  • iniciatyva ir kūrybingumas kaip galime kasdien padaryti dalykus geriau.

Turi klausimų, paskambink man, Eglė

Atlyginimas

8-11 €/val. neatskaičius mokesčių
Galimybė užsidirbti daugiau priklausomai nuo darbo rezultatų.

Lucci bakery yra maisto entuziastų komanda, kurie įsitikinę, kad kiekvienas kąsnis ruoštas su meile ir aistra turi didelę vertę. Įsikūrusi pačioje Kauno širdyje, mūsų žavinga kepykla sukurta kaip prieglobstis tiems, kurie nori jaukiai pabėgti į skanių skanėstų ir jaukios atmosferos pasaulį.
Įeikite į mūsų jaukią erdvę, kurią puošia šviežiai keptų gaminių aromatas ir švelnus draugiškų pokalbių dūzgimas. Nesvarbu, ar užsukote išgerti rytinės kavos ir raguolių, pasimėgauti vidurdienio skanėstais, ar švęsdami ypatingas gyvenimo akimirkas su pagal užsakymą sukurtu pyragu, „Lucci bakery“ yra tam, kad kiekviena patirtis būtų įsimintina.