MB „MUCH MORE LT“

Barista - padavėja (-as)

5 €/val. Į rankas
Vilnius - MB „MUCH MORE LT“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą mūsų kavinėje „Joffė’s Duoninė“, įsikūrusioje Vilniaus Senamiestyje, V. Šopeno g.
Pagrindinės darbo užduotys – klientų aptarnavimas prie prekystalio ir staliukų, gėrimų ruošimas ir patiekimas klientams, produkcijos pardavimas, švaros ir tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Jei esate aktyvus, kūrybingas ir atsakingas žmogus, kuris domisi maistu ir mėgsta bendrauti, jūs puikiai tiktumėte mūsų kolektyvui.
Kandidatų privalumai – patirtis aptarnavimo srityje ir šnekamoji anglų kalba.
Visų pirma ieškome žmonių galinčių dirbti dienos metu.

Susisiekite

Lauksime jūsų skambučio tel. nr.

Įmonė siūlo

  • Jaukią ir gyvą darbo vietą
  • Gerus vadovus ir draugišką kolektyvą
  • Galimybę keisti savo darbo poziciją

Atlyginimas

5 €/val. į rankas
Yra galimybė pakelti atlygį įgijus patirties ir pasiekus gerų rezultatų.

Esame maisto gamybos įmonė, dirbanti su filmavimais Vilniaus mieste, taip pat turime savo kavinę Senamiestyje. Gaminame kokybišką maistą, dirbame su įdomiais užsakovais.
informacija apie MB „MUCH MORE LT“
1442 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.