BARMENAS

Nuo 7,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „TALA LT“

Darbo pobūdis

Ar turi gabumų užburti gėrimų magija? Ar gali sukurti kokteilį, kuris pasakytų daugiau nei tūkstantį žodžių? Ar tavo šypsena gali užkariauti širdis? Jei bent į vieną klausimą atsakei ,,taip", tada mes ieškome būtent tavęs!

Kviečiame prisijungti prie Moxy crew ir tapti žaismingo bei modernaus viešbučio dalimi.
Ką mes siūlome?
  • Profesionalią aplinką, kurioje galėsi realizuoti savo talentus;
  • Galimybę dirbti su aukščiausios klasės ingredientais;
  • Draugišką komandą, kuri vertina tavo idėjas ir kūrybiškumą.

Reikalavimai darbuotojui

Mums reikia barmeno (-ės), kuris (-i):

  • Meistriškai gali sukurti ir pateikti įvairiausius kokteilius;
  • Moka komunikuoti su klientais ir užtikrinti gerą aptarnavimo kokybę;
  • Turi atsakomybės jausmą ir gebėjimą dirbti greitai bei efektyviai;
  • Turi bent 1 metų patirties arba didelį norą išmokti.

Jei jauti, kad tai - būtent tai, ko ieškojai, nedelsk ir susisiek su mumis!

Darbo pasiūlymas pusei etato.

Atsiųsk savo CV ir trumpą aprašymą apie save el. paštu arba užpildyk formą svetainėje.

Prisijunk prie mūsų ir kartu kurkime neįkainojamas akimirkas mūsų klientams!

Atlyginimas

Nuo 7,50 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB „TALA LT“

UAB "TALA LT" tai 175 kambarių MOXY Kaunas Old Town viešbutis, kuris pasižymi linksmumu, ryškumu bei stiliumi. Viešbutis įsikuręs Kauno miesto centre – šalia Laisvės alėjos. Ši lokacija mūsų svečiams gali pasiūlyti ne tik pramogas, gausų restoranų ar parduotuvių pasirinkimą, bet ir naktines pramogas. Pagrindinė „Moxy“ ambicija – būti pirmuoju šioje industrijoje teikiančiu nepamirštamus įspūdžius, stilingas erdves ir leidžiančiu pasijausti laisvai. „Moxy“ suteikia daugiau nei kambarį – „Moxy“ suteikia erdvę linksmintis. Minimalistiniai dizaino elementai kartu su bendromis pramogų ir baro erdvėmis – viso to centre, sutiekia galimybes užmegzti naujas pažintis, bendrauti ir gerai leisti laiką.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „TALA LT“
2182 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% higher than LT average)
41
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1371 €
25% uždirba 1371-1507 €
25% uždirba 1507-2395 €
25% uždirba nuo 2395 €