MB „Lismona“

Barmenė (-as) - kepėja (-as)

900-1000 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - MB „Lismona“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario, tapti “Kebab House” šeimos dalimi, darbui su maisto gamyba.

Reikalavimai darbuotojui

Labai didelis privalumas, turint patirties prie maisto gamybos, darbas su kasa bei su klientų aptarnavimu.
Neturinčius patirties, apmokiname.
Siūlome puikias darbo sąlygas.
Pamaininį darbą.
Visas soc. garantijas.
Nemokamą maitinimą darbo vietoje.
Draugišką kolektyvą.

Ieškome ne tik darbuotojo , bet ir naujo “Kebab House” šeimos nario.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas
Motyvuojantys priedai

“Kebab House” greito maisto restoranas , kuris yra įsikūręs Šaulių g. 37 , Marijampolė. PC Jotvingis “IKI” parduotuvės stovėjimo aikštelėje.
Esame nauji , veržlūs , su nauju meniu Marijampolės mieste.
Skiriame labai didelį dėmesį produkto šviežumui.
Mūsų misija patenkinti kliento lūkesčius.
Vizija be konkurencijos tapti kebabų lyderiais savo mieste.