Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Gaisrinė“

Baro vadovas (-ė) - administratorius (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gaisrinė“

Darbo pobūdis:

  • Aptarnaujančio personalo darbo kokybę, jų darbo organizavimą bei kontrolę;
  • sklandų baro darbą, tvarkingos ir reprezentatyvios aplinkos palaikymą bei laimingus klientus;
  • aptarnavimo kokybės standartų užtikrinimą;
  • darbuotojų darbo grafikų sudarymą, reikiamų ataskaitų rengimą bei žaliavų užsakymą;
  • smulkių, o kartais ir sudėtingesnių problemų operatyvų sprendimą;
  • naujų idėjų, galinčių pagerinti baro darbo kokybę, generavimą.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Patirtis viešojo maitinimo sektoriuje vadovaujančiose pareigose;
  • bendras supratimas apie restorano veiklos specifiką, sanitarines taisykles bei malonų klientų aptarnavimą;
  • gebėjimas organizuoti darbą, valdyti personalą ir užtikrinti aukštą aptarnavimo lygį;
  • puikūs tarpasmeniniai gebėjimai ir sugebėjimas bendrauti su įvairialypiais klientais;
  • kūrybiškumas, noras tobulėti ir prisidėti prie verslo plėtros.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Tikslus atlyginimas aptariamas darbo pokalbio metu.

Naujai atsidarančiam taškui restobaras Gaisrinė kviečia aktyvius, kūrybingus ir iššūkių nebijančius kandidatus prisijungti prie mūsų komandos ir kartu kurti nepakartojamą patirtį.
informacija apie UAB „Gaisrinė“
1294 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 742 €
25% uždirba 742-1141 €
25% uždirba 1141-1785 €
25% uždirba nuo 1785 €