UAB „KAUNO ARENA“

Baseino administravimo vadybininkė (-as) (terminuota darbo sutartis)

Nuo 1650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „KAUNO ARENA“

Darbo pobūdis

  • Teikti techninę pagalbą kolegoms, susijusią su lankytojų įeigos kontrolės ir apskaitos sistema nPoint;
  • Teikti pagalbą klientams, susijusią su pirkimais internetu;
  • Prižiūrėti internetinį puslapį (nSoft dalį), jį nuolat gerinti, tobulinti ir taisyti atsirandančias klaidas;
  • Stebėti nPoint programos veikimą, identifikuoti problemas ir greitai reaguoti į jas.
  • Tvarkyti vartotojų prieigos teises ir užtikrinti tinkamą duomenų priėjimą;
  • Bendradarbiauti su kitais IT vidiniais ir išoriniais partneriais, vadovauti projektams, susijusiems su sklandžiu internetinio puslapio ir elektroninės parduotuvės veikimu;
  • Administruoti sutartis, koordinuoti savalaikius atsiskaitymus už paslaugas;
  • Išrašyti išankstines sąskaitas įmonėms, užskaityti mokėjimus, pateikti PVM sąskaitas faktūras.
  • Terminuota darbo sutartis 1,5 - 2 metams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su klientų aptarnavimo sistemomis;
  • Gebėjimas sekti loginę valdymo procesų eigą;
  • Mokėjimas efektyviai komunikuoti su vartotojais ir kitais komandos nariais;
  • Stiprus atsakomybės jausmas ir pareigingumas.
  • Kompiuterinis raštingumas (pažengusiojo lygmuo);
  • Darbo patirtis su nPoint programine įranga - didelis privalumas.

Mes Tau siūlome:

Laisvę veikti, kurti ir augti profesinėje srityje;
Profesionalų ir šaunų kolektyvą;
Papildomų naudų paketą (gimtadienio/jubiliejaus dovanas,
motyvacinius renginius, kolektyvines išvykas, mokymus ir kt.);
Nuolaidas organizacijos teikiamoms paslaugoms;
Nemokamą parkavimą miesto centre 24/7;
O svarbiausia - būti mūsų, „Žalgirio“ organizacijos, nariu (-e).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Biuras

Dušas Nemokama kava/arbata

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 1650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Įkainis priklauso nuo patirties ir kvalifikacijos.

„Žalgirio“ organizacija – tai organizacija, vienijanti visas įmones ir prekės ženklus, veikiančius Kauno „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos struktūroje. Kauno „Žalgirio“ krepšinio ir futbolo klubai, „Žalgirio“ arena, Kauno ledo rūmai, Žalgirio baseinas, Dariaus ir Girėno stadionas, Sporto halė ir veikiantis restoranas „Sala“ yra vieningos organizacijos elementai. Visi kartu turime vieną misiją, vadovaujamės tomis pačiomis vertybėmis ir siekiame tų pačių strateginių tikslų.
informacija apie UAB „KAUNO ARENA“
1011 €
Vid. atlyginimas bruto
199
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 230 €
25% uždirba 230-613 €
25% uždirba 613-1443 €
25% uždirba nuo 1443 €