Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Betonvežės vairuotojas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Molėtai - UAB „Betono projektai“

Darbo pobūdis

Laiku ir saugiai pristatyti įmonės produkciją klientams Molėtuose, Anykščiuose, Širvintose, Utenoje ir aplinkinėse vietovėse;
Užtikrinti tinkamą patikėtos transporto priemonės eksploatavimą ir techninę priežiūrą.

Reikalavimai darbuotojui

C kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai

Gebėjimas dirbti betono siurbliu/pompa (išmokus bus mokami papildomi priedai);
Krovininės transporto priemonės vairavimo patirtis;
Techninės žinios apie krovinines transporto priemones.

Darbo vieta

Įmonės bazė - Molėtuose.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas;
Dinamišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Betono projektai“

UAB "Betono projektai"- betono gamyba ir tiekimas
informacija apie UAB „Betono projektai“
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2023 m.