SYNLAB Lietuva UAB

BIOMEDICINOS TECHNOLOGAS (-Ė)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - SYNLAB Lietuva UAB

Darbo pobūdis

SYNLAB laboratorija Vilniuje kviečia prisijungti biomedicinos technologą (-ę) darbui pilnu etatu.
Pagrindinės užduotys:
  • atlikti laboratorinius tyrimus pagal patvirtintas tyrimų procedūras;
  • vykdyti diagnostinių rinkinių, reagentų ir priemonių apskaitą ir registraciją;
  • išmanyti atliekamų tyrimų metodų principus;
  • dirbti su laboratorine įranga;
  • pildyti reikalingą laboratorijos dokumentaciją;
  • dirbti su laboratorine informacine sistema (LIS).

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas, galiojanti biomedicinos technologo licencija;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • ne mažesnė nei 1 metų sėkmingo darbo patirtis laboratorijoje – privalumas.

Siūlome

  • specialias nuolaidas įmonės teikiamoms paslaugoms įsigyti;
  • galimybę kasmet nemokamai atlikti spec. tyrimų;
  • papildomas atostogas;
  • lankstų darbo grafiką;
  • kvalifikacijos kėlimo periodinius mokymus.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SYNLAB grupė yra viena didžiausių laboratorinių tyrimų tiekėjų Europoje. SYNLAB teikia platų inovatyvių medicinos diagnostikos paslaugų spektrą pacientams, gydytojams, ligoninėms ir klinikoms. SYNLAB veikia 36 šalyse, keturiuose kontinentuose ir išlaiko lyderiaujančias pozicijas daugelyje rinkų. 20,000 darbuotojų kasdien prisideda prie SYNLAB sėkmės skirtinguose regionuose. Lietuvoje priėmimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Druskininkuose. SYNLAB yra lygių galimybių darbdavys. Darbo atrankos ir su jomis susiję sprendimai priimami visiškai nediskriminuojant ir laikantis galiojančių teisės aktų.
informacija apie SYNLAB Lietuva UAB
1924 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1047 €
25% uždirba 1047-1853 €
25% uždirba 1853-2248 €
25% uždirba nuo 2248 €