Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „LINEV Systems EU“

Biuro administratorė (-ius)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „LINEV Systems EU“

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos organizavimas, svečių pasitikimas, reikalingų priemonų bei paslaugų užsakymas;
  • Įmonės dokumentų apdorojimas, rengimas, archyvavimas;
  • Elektroninės ir popierinės korespondencijos administravimas;
  • Kitos administracinės bei organizacinės užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Stiprūs bendravimo, organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai, greita orientacija;
  • Atidumas detalėms, iniciatyvumas bei atsakingumas;
  • Gebėjimas valdyti, sisteminti dokumentus ir apibendrinti informaciją;
  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba.

  • Kompetencijas, dabartines rinkos sąlygas atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą patikimoje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Šiuolaikiškai įrengtą ofisą, pažangią ir stabilią darbo aplinką.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

UAB LINEV Systems EU yra naujai įsikūrusi įmonė Kauno LEZ teritorijoje, užsiimanti medicinos įrangos ir prietaisų gamyba ir surinkimu.
informacija apie UAB „LINEV Systems EU“
2891 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2447 €
25% uždirba 2447-2695 €
25% uždirba 2695-3328 €
25% uždirba nuo 3328 €