Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Biuro administratorė (-ius)

1800-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Biuro administratorius (-ė)

„Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Šiuo metu į savo komandą kviečiame prisijungti biuro administratorių (-ę).

BŪK PASIRUOŠĘS (-USI):

· Kurti ir palaikyti pozityvų organizacijos mikroklimatą

· Užtikrinti tvarką susirinkimų kambariuose

· Teikti pagalbą vadovams komandiruočių, kelionių, konferencijų klausimais

· Prisidėti organizuojant įmonės renginius ir kitas iniciatyvas

· Valdyti informacijos srautus, sisteminti informaciją

· Maloniai pasitikti svečius

· Atlikti kitas vadovo priskirtas užduotis

APIE TAVE:

· Esi įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą

· Turi ne mažiau nei 2-jų metų sėkmingą darbo patirtį administravimo srityje

· Pasižymi puikiais organizaciniais gebėjimais, iniciatyvumu bei diskretiškumu

· Esi pozityvi ir empatiška asmenybė, nori mokytis ir tobulėti

· Moki dirbti MS office programomis, sugebi analizuoti ir sisteminti informaciją

· Gerai kalbi ir rašai anglų kalba

MES SIŪLOME:

· Darbą tarptautinėje, augančioje finansų sektoriaus įmonėje

· Mėnesinį darbo užmokestį nuo 1800 iki 2400 Eur neatskaičius mokesčių (konkretus darbo užmokestis pasirinktam kandidatui bus siūlomas atsižvelgiant į jo kompetenciją bei patirtį)

· Papildomas naudas: sveikatos draudimas (po bandomojo laikotarpio), papildomos atostogų dienos, specifinė Banko produktų kainodara darbuotojams, galimybė mokytis ir tobulėti, papildoma metinė premija priklausanti nuo veiklos rezultatų ir kt.

· Erdvę šiuolaikiškame biure Vilniuje ir nuotolinio darbo galimybę.

Kviečiame kandidatuoti!

Atlyginimas

1800-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Our story

It all started in 2010 when Citadele was registered in Latvia as a joint stock company. During the years, we've grown quite a lot, and now our subsidiaries and branches operate in Latvia, Lithuania and Estonia.You can find our head office with 1000 talented colleagues located in the very hearth of Riga. All our innovative ideas start their journey here and end up creating opportunities for the local economy.

Our values
Act - We create our own opportunities and deliver on promises.
Innovate - We set the standard through innovative experience.
Aspire - We find solution for every client to support local economy.
Personalize - We see people first and add human touch to banking.

If you're ready to create more opportunities and elevate your career - come and join Citadele!
informacija apie AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
3220 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
219
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1768 €
25% uždirba 1768-2635 €
25% uždirba 2635-3705 €
25% uždirba nuo 3705 €