Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DG Dimense“

Biuro administratorius (-ė)

1700-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „DG Dimense“

Darbo pobūdis

  • Sklandus biuro veiklos organizavimas, asistavimas vadovams,
iškylančių problemų sprendimas;
  • Bendrųjų įmonės dokumentų (sąskaitų faktūrų, įsakymų, raštų, įgaliojimų ir kt.) bei personalo dokumentų (priėmimas, atleidimas, atostogos, darbo sutarties pakeitimai) administravimas;
  • Biurui reikalingų prekių ir paslaugų užsakymas, biuro tvarkos užtikrinimas;
  • Informacijos sklaida įmonės viduje, profesionalus bendravimas su tiekėjais bei partneriais;
  • Rūpinimasis darbuotojų komandiruočių/kelionių organizavimu;
  • Įmonės renginių ir švenčių organizavimas;
  • Įmonės kultūros puoselėjimas ir palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtina bent 1 metų darbo patirtis biuro administravimo srityje;
  • Raštvedybos taisyklių ir verslo etiketo išmanymas, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos žinios (privalumas);
  • Labai geras komunikavimas lietuvių ir anglų kalbomis, raštu ir žodžiu;
  • Labai geri MS Office programos įgūdžiai (Word, Excel);
  • Greitas ir efektyvus iškylančių problemų spendimas;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, kruopštumas atliekant pavestas užduotis

  • Patogią darbo aplinką ir visas priemones reikalingas efektyviam darbui;
  • Galimybę augti kartu su įmonių grupe, turėti platų veiklos spektrą, dalyvauti įdomiuose projektuose bei kartu su įkvepiančia komanda kurti aukštą pridėtinę vertę sau ir visai įmonių grupei;
  • Įdomų ir dinamišką darbą bei gerą atmosferą sparčiai augančioje įmonėje kurioje idėjos dažnai tampa realybe;
  • Atlyginimą nuo 1700 iki 2100 EUR bruto. Naudų paketą: motyvacinė sistema, privatus sveikatos draudimas (po bandomojo laikotarpio), dalinai subsidijuojami pietūs, kava ir užkandžiai ofise, mokymai, įmonės šventės, renginiai ir kt.

Atlyginimas

1700-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB DG DIMENSE įsteigta 2023 m., kaip Roland DG (Japonija) ir UAB VEIKA bendra įmonė, kuri yra Ecodeco™ ir DIMENSE™ technologijų kūrėja.

DG DIMENSE priklauso Roland DG įmonių grupei. Įmonės pagrindinis tikslas yra tęsti darnių technologijų plėtrą tapetų ir skaitmeninės spaudos srityse. Pagrindinis dėmesys skiriamas DIMENSE™ ir Ecodeco™ technologijoms, naudojant dažų ir medijos patirtį iš VEIKA ir spausdintuvų vystymo patirtį iš Roland DG. Abi bendrovės bendradarbiavo nuo 2015 m., o naujosios bendrosios įmonės įkūrimas pagreitins DIMENSE™ technologijos pažangą, įskaitant naujų efektų vystymą ir platesnes pritaikymo sritis, taip pat sustiprins Ecodeco™ technologijos plėtrą.
informacija apie UAB „DG Dimense“
3208 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2540 €
25% uždirba 2540-3468 €
25% uždirba nuo 3468 €