Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Galinta ir partneriai“

Buhalterė (-is)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Galinta ir partneriai“

Darbo pobūdis

PRISIJUNGUSI (-ĘS) PRIE KOMANDOS, JŪS BŪSITE ATSAKINGA (-AS) UŽ:
  • darbo užmokesčio apskaitą ir susijusių išmokų skaičiavimą (suminė darbo laiko apskaita);
  • su darbo užmokesčiu susijusių ataskaitų ir deklaracijų rengimą bei teikimą VMI, Sodrai;
  • darbo laiko apskaitos žiniaraščių kontrolę;
  • komandiruočių dienpinigių apskaitą;
  • dokumentų rengimą įdarbinant darbuotojus;
  • darbuotojų konsultavimą darbo užmokesčio klausimais ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

TIKIMĖS, KAD JŪS:
  • esate įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą (apskaitos, finansų, ekonomikos srityse);
  • turite patirties darbo užmokesčio skaičiavime;
  • išmanote LR teisės aktus, reglamentuojančius buhalterinę apskaitą ir darbo užmokesčio skaičiavimą;
  • turite gerus valdymo įgūdžius Excel bei apskaitos programomis: PRAGMA 3.2; PRAGMA 40; LABBIS.
  • mokate anglų k.;
  • pasižymite analitiniu mąstymu, kruopštumu, atidumu, imlumu naujovėms.

  • galimybę prisidėti prie sėkmingos veiklos, vykdomos tarptautiniu mastu;
  • patikimumą ir aplinką, kurioje siekiama profesionalumo ir aukštų standartų;
  • savirealizacijos ir profesinio augimo galimybes;
  • konkurencingą atlygį, atitinkantį Jūsų kompetencijas.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

didmeninė prekyba maisto produktais
informacija apie UAB „Galinta ir partneriai“
1834 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1335 €
25% uždirba 1335-2051 €
25% uždirba nuo 2051 €