CVB client

Buhalterė (-is) (nepilnam etatui)

500-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Verbesta, UAB

Darbo pobūdis

Ieškome buhalterės (-io), nepilnam etatui.

Mokestinių, finansinių, statistinių ataskaitų, deklaracijų rengimas bei pateikimas įmonės vadovybei;
Banko operacijų apskaita;
Mokesčių apskaičiavimas ir mokesčių deklaracijų, įskaitant, PVM, pelno mokestį, GPM rengimas;
Darbo užmokesčio ir su juo susijusių išmokų bei mokesčių skaičiavimas;
Įstatymuose numatytų ataskaitų teikimą - mėnesinių ir metinių finansinių ataskaitų rengimas ir pateikimas;
Suderinimo aktų su tiekėjais/pirkėjais rengimas;
Importo, eksporto, pirkimo ir pardavimo sąskaitų registravimas pagal nustatytą tvarką;
Kitų su buhalterine apskaita susijusių užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis dirbant su programa Asistentė, AA2 (buvusi Konto);
LR mokesčių, finansinės apskaitos vykdymo, finansinių ataskaitų rengimo reglamentuojančių teisės aktus žinios;
Atsakingumas, kruopštumas, atidumas.

Atlyginimas

500-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

Verbesta, UAB

UAB Verbesta savo veiklą pradėjo nuo 2001 metų. Mūsų įmonė siūlo Klientams platų asortimentą: nuo adatų iki pramoninių siuvimo mašinų.
informacija apie Verbesta, UAB
1122 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Revenue 2023 y.