UAB „Finegri“

Buhalteris (-ė)

1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Finegri“

Kas mes esame?

Mūsų įmonė buvo įkurta su vienu tikslu - pastatyti gamyklą, naudojančią naujausias technologijas, kuriai nėra lygių pasaulyje, kuri gamintų aukštos kokybės, konkurencingai kainuojantį produktą.
Esame komanda, vieninga inovatyvių idėjų dėka. Valdome unikalius gamybos procesus ir naudojame savo kompetenciją įgyvendinti klientų idėjas, siūlydami sprendimus.
Generuojame inovacijas: Finegri yra sinonimas "inovacijai".

Ieškome į savo komandą iniciatyvaus, atsakingo ir profesionalaus Buhalterio (-ės).

Reikalavimai kandidatui:

✔ Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis išsilavinimas;
✔ Ne trumpesnė, kaip 5 metų buhalterio darbo patirtis (privalumas – gamybos įmonėse);
✔ Patirtis rengiant ir teikiant deklaracijas bei ataskaitas VMI ir VSDF;
✔ LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą bei įmonių veiklą žinojimas;
✔ Lietuvos mokestinės aplinkos žinojimas, pasikeitimų sekimas ir įgyvendinimas;
✔ Gebėjimas LR įstatymus pritaikyti įmonės veikloje;
✔ Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spręsti iškilusias problemas;
✔ Analitinis mąstymas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, atidumas detalėms;
✔ Geros anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu);
✔ Atidumas, noras tobulėti, geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, komunikabilumas, darbo komandoje įgūdžiai.

Darbo pobūdis

  • Apskaitos tvarkymas (pirkimų, atsargų, įskaitant pakuočių, atskaitingų asmenų įskaitant komandiruočių, darbo užmokesčio, piniginių lėšų ir kt.);
  • Savalaikė ir tinkama finansinių – ūkinių operacijų įforminimo kontrolė bei teisėtumo užtikrinimas;
  • Savalaikis ir tinkamas buhalterinės apskaitų dokumentų rengimas, tikrinimas, perdavimas archyvui ir jų saugojimo užtikrinimas;
  • Teisingas ir savalaikis mokesčių apskaičiavimas;
  • Savalaikis ir tinkamas įstatymuose ir įmonės lokaliuose aktuose numatytų deklaracijų ir ataskaitų rengimas bei teikimas VMI, Socialinio draudimo valdybai, Statistikos departamentui bei įmonės vadovybei;
  • Tiesioginio vadovo pavestų užduočių tinkamas ir savalaikis vykdymas;

Mes siūlome:

  • Dinamišką veiklą, skatinančią Jūsų asmeninį ir profesinį augimą;
  • Motyvuojančią darbo atmosferą;
  • Atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • Dalyvavimą įmonės procesų diegime;

Atlyginimas

1400 €/mėn. į rankas
(nurodytas fiksas + numatomos premijos pagal bendrovėje galiojančią motyvavimo sistemą).
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties, aptariamas pokalbio metu.

Mūsų įmonė buvo įkurta su vienu tikslu - sukurti gamyklą, naudojančią naujausias technologijas, kuriai nėra lygių pasaulyje, kuri gamintų aukštos kokybės, konkurencingai kainuojantį produktą.
Esame komanda, vieninga inovatyvių idėjų dėka. Mes valdome savo unikalius gamybos procesus ir naudojame savo kompetenciją įgyvendinti klientų idėjas, siūlydami sprendimus.
informacija apie UAB „Finegri“
4002 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius