BUHALTERIS (-Ė)

1400-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Įmonių grupė „Penki kontinentai“

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio apskaita, susijusių mokesčių skaičiavimas, ataskaitų/deklaracijų rengimas ir teikimas atitinkamoms institucijoms
  • Dukterinių įmonių teikiamų duomenų peržiūra, ataskaitų surinkimas ir papildymas nustatytais terminais
  • Skolų kontrolė, derinimas, užskaitų/aktų rengimas
  • Įvairių ataskaitų, aktų ir kt. dokumentų rengimas, tikrinimas, kontrolė
  • Statistinių ataskaitų pildymas
  • Sutarčių registro pildymas
  • Pagalba rengiant duomenis audito metu
  • Kiti vadovo pavesti darbai

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis apskaitos, finansų, ekonomikos srities išsilavinimas
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis buhalterio pozicijoje. Privalumas – įmonių grupėje
  • Patirtis su buhalterinės apskaitos programa Vikarina, Rivilė ir 1C
  • Rusų k. žinios
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, žinių troškimas, orientacija į rezultatą, ambicingumas

Prisijungti verta, nes mes siūlome:

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dušas
  • Jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.)
  • Šiuolaikiškus, pagrįstus IT sprendimais darbo įrankius
  • Prisidėti prie naujų technologijų ir inovacijų diegimo
  • Galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis
  • Galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius
  • Specialias partnerių nuolaidas
  • Darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve
  • Tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir Team Building'us

Darbo vieta - Vilnius, Kareivių g. 2.

Pokalbiui pakviesime kandidatus, atitinkančius skelbime išvardintus reikalavimus.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1400-1700 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“

Video apie įmonę:

UAB "Penkių kontinentų bankinės technologijos" (BS/2), priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, jau daugiau nei 20 metų dirba bankinių technologijų rinkoje. Bendrovės specializacija – užsakomosios verslo procesų paslaugos ir programinės įrangos kūrimas, sisteminės integracijos ir techninės priežiūros paslaugos. Įmonės sprendimai ir paslaugos prieinami pasaulinėje rinkoje, o produktai platinami 80 šalių.

„Penki kontinentai“ kviečia prisijungti prie dinamiško ir kūrybiško mūsų kolektyvo.

Įmonės darbuotojai skatinami reikšti savo nuomonę, siūlyti naujas idėjas, iniciatyvas. Norime, kad mūsų bendruomenės nariai būtų savo srities specialistai, todėl nuolatos organizuojame mokymus, kviečiame darbuotojus dalyvauti Lietuvos ir užsienio konferencijose, aprūpiname specializuota literatūra.

Taip pat „Penkių kontinentų“ įmonių grupė pasirūpina savo bendruomenės narių sveikata ir laisvalaikiu.

Daugiau apie mus:
www.bs2.lt/
www.5ci.lt/