Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transrevis“

Buhalteris (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Transrevis“

Darbo pobūdis

1. Apskaitos dokumentų tvarkymas ir registravimas apskaitos programoje
2. Įrašytų duomenų palyginimas ir tikrinimas
3. Darbo užmokesčio apskaita ir kitų susijusių išmokų skaičiavimas ir pateikimas išmokėjimui (dienpinigiai, atlyginimai, atostoginiai, atleidimai, nedarbingumai)
4. Rengti finansines ataskaitas (įskaitant balansus) įmonės vadovybei ir kitoms institucijoms
5. Kitų buhalterinės apskaitos padalinio vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina buhalterinės apskaitos, finansų valdymo, ekonomikos srityje);
Rusų arba Anglų kalbos įgūdžiai;
Panašaus darbo patirties (ne mažesnės nei 2 metai).

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas bei visada laikų mokamą patrauklų darbo užmokestį;
Vietą automobiliui šalia ofiso;
Karjeros perspektyvas;
Stiprią profesionalų komandą, pasirengusią apmokyti ir įvesti į darbo procesus bei šiltai pasitikti savo gretose;
Hibridinis darbo modelis: dalinis darbas iš namų 2 kartus per savaitę.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas 2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB ,,Transrevis“, teikianti keleivių pervežimo paslaugas, buvo įkurta 1997 m. Bendrovė veža keleivius vietiniais bei reguliariais maršrutais ir teikia autobusų bei mikroautobusų nuomos paslaugas.
Didelę patirtį turinti „Transrevis“ darbuotojų ir vairuotojų komanda jau 20 metų rūpinasi, kad keleiviai saugiai, patogiai ir laiku pasiektų savo kelionės tikslą.
Šiuo metu mūsų komandoje – daugiau kaip 250 vairuotojų. Ypatingą dėmesį bendrovė skiria darbuotojų mokymams ir įgūdžių tobulinimui. Vidutinis bendrovėje dirbančių vairuotojų amžius – apie 40 m., visi jie turi apie 15 m. darbo stažą.
Keleivių saugumas, kultūringas ir punktualus aptarnavimas, techniškai tvarkingas ir aplinkai draugiškas transportas – svarbiausi „Transrevis“ prioritetai.