Buhalteris - Vyr. buhalteris transporto įmonėje

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „CarLo LT“

Darbo pobūdis

Pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių duomenų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
Mėnesinių ir metinių deklaracijų ruošimas ir pateikimas reikiamoms instancijoms;
Pirkimai;
Debitorių, kreditorių apskaita;
Akcizo ir PVM iš ES grąžinimo derinimas;
GPAIS (GII apskaita ir atliekų apskaita);
Statistikos departamento ataskaitos;
Apskaitos procesų analizavimas, tobulinimo pasiūlymų teikimas ir įgyvendinimas.

Galima derinti darbo apimtį ir dalintis darbus su buhalterės padėjėja bei vyr. finansininke.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis dirbant su programa "Finvalda" ir "Paypremium" (didelis privalumas);
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis tvarkant buhalteriją transporto įmonėje;
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų ar ekonomikos srityse;
Išmanote buhalterinę apskaitą reglamentuojančius teisės aktus;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programos);
Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Draugišką kolektyvą.
Saviraiškos galimybes, nuolatinį profesinį tobulėjimą.
Siūlome darbą naujai įrengtame biure miesto centre.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo Jūsų turimos patirties ir sugebėjimų.

Lauksime Jūsų CV dėl platesnės info galite skambinti atsakingam asmeniui tel.: +37063158358

UAB „CarLo LT“

UAB „CarLoLT“

Įmonė veiklą pradėjo 2006 metais. Šiuo metu pagrindinis UAB „CarLo LT“ ekonominės veiklos pobūdis automobilių pervežimas tarptautiniais maršrutais visoje Europoje. Tiesiogiai dirbame su automobilių gamintojais Volkswagen, Audi, Ford ir Opel.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „CarLo LT“
1559 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2022 y.