UAB „TS start“

CE kat. vairuotojas darbui statybvietėje

3200-3800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „TS start“

Darbo pobūdis

Reikalingų statybinių medžiagų atvežimas į/iš statybvietę;
Technikos transportavimas;
Pagalbiniai darbai statybvietėje (darbas kastuvu, vibro plokšte, elektrine šluota, statybvietės tvarkymas ir pan.).

Reikalavimai darbuotojui

CE kategorijų vairuotojo pažymėjimas;
Patirtis vairuojant sunkiasvorę techniką bei techniką su priekabomis;
Patirtis statybose (privalumas).

Siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Darbą rotacijos principu su Lietuviška sutartimi;
Nemokamą apgyvendinimą (dviviečiai, triviečiai kambariai, dušas, virtuvė, internetas);
Nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
Patrauklų, laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

3200-3800 €/mėn. į rankas

UAB "TS Start" yra darbuotojų atrankos ir įdarbinimo įmonė turinti savo filialus Kaune ir Alytuje. Teikiame įdarbinimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos Šalyse. Dirbame su Vokietija, Nyderlandais Belgija, Danija, Švedija, Norvegija. Turime plačią darbų pasiūlą dirbant tiek su tiesioginiais kontraktais užsienio šalyse, tiek su Lietuviška darbo sutartimi dirbant komandiruočių pagrindu. Darbuotojams turime pasiūlą tiek trumpalaikių tiek ilgalaikių darbo pasiūlymų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.

Darbiname ir trečiųjų šalių piliečius.

Facebook paskyra - TS START