Chemikas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"

1271-1521 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Plungė, Rietavas, Telšiai - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Cheminių tyrimų atlikimas;
  • Tyrimų registrų valdymas;
  • Darbo grafikas: 2 darbo dienos (7-19 val.), 2 laisvos dienos;
  • Darbo vieta - Plungėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina susijęs su maisto pramone);
  • Darbo patirtis laboratorijoje;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7;
Premijas už darbo stažą, ilgametį darbą;
Vidinę karjerą, tarptautinę karjerą;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Verslo partnerių pasiūlymus ir naudas;
Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams ir jų vaikams.

Informacija apie vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą pateikiama čia:
www.viciunaigroup.eu/apie-mus

Atlyginimas

1271-1521 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu. Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės ar apgyvendinimo klausimas sprendžiamas individualiai.

„Vičiūnų“ įmonių grupė

Tarptautinį verslą vystanti ir strateginius transformacijos projektus įgyvendinanti „Vičiūnų grupė“ į savo komandą kviečia patyrusį ir ambicingą chemiką (-ę). Europoje ir kitose pasaulio šalyse veikianti įmonių grupė be maisto gamybos taip pat vysto pardavimų, logistikos, NT, agro bei kitus verslus. Iššūkių ieškančiam profesionalui/komandos lyderiui tai garantuoja kasdienę dinamiką ir itin platų geografinį bei tematinį veiklos spektrą.
See all ads of this company (42)