CNC medienos apdirbimo staklių operatorius (-ė)

1481-1714 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

  • Darbas CNC staklėmis
  • Detalių išpjovimas iš medžio pagal pateiktus brėžinius
  • Detalių pakavimas (pakavimo juosta arba plėvele)
  • Išpjautų detalių komplektavimas ir sudėjimas ant padėklo
  • Staklių priežiūrą pradedant ir baigus darbą

Darbo laikas - pamaininis po 12 val. (2 dieninės, 2 naktinės, 4 laisvadieniai).

Darbo vieta - Žarijų g. 4A, Vilnius.

Reikalavimai:

  • Noras dirbti, mokytis ir užsidirbti
  • Atsakingumas
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas

Mes Jums siūlome:

  • Patogų susisiekimą visuomeniniu transportu // nemokamą automobilio parkavimą
  • Konkrečius ir geranoriškus vadovus bei draugišką ir profesionalų kolektyvą
  • Realias augimo ir karjeros galimybes
  • Nuolaidas mūsų gaminamiems baldams

DAUGIAU INFORMACIJOS TEL: +370 6947 4037

DĖMĖSIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Balticsofa Personalo departamento darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame

Atlyginimas

1481-1714 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Balticsofa“

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių - Skandinavijos šalis, Vokietiją, Daniją, Jungtinę Karalystę, netgi Jungtinius Arabų Emiratus ir Australiją.
Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose, Kurkleliuose ir Ariogaloje.
See all ads of this company (17)
informacija apie UAB „Balticsofa“
442
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.