UAB „Dominari“

CNC staklių operatorius

1280-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys, Pasvalys - UAB „Dominari“

Darbo pobūdis

  • darbas su CNC staklėmis;
  • valdyti bei prižiūrėti įrenginius;
  • reguliuoti įrenginių nustatymus;
  • užduočių vykdymo kontrolė.

Darbas dviejų pamainų grafiku: I savaitė 6:00-14:30, II savaitė 14:30-23:00 val.
Adresas: Šilagalys, Durpyno g. 27.
Nemokamas transportas iš/į darbą iš Panevėžio miesto.

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo su CNC apdirbimo staklėmis patirtis;
  • greita orientacija, darbštumas;
  • komunikabilumas.

Už Tavo žinias ir norą dirbti mes siūlome:

  • papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • kompetentingą, į rezultatą orientuotą savo srities specialistų komandą;
  • galimybė mokytis ir keltis kvalifikaciją.

Atlyginimas

1280-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu atsižvelgiant į kandidato kompetenciją.

DOMINARI įmonė įkurta 2010 metais ir per trumpą laiką išaugo į vieną iš pirmaujančių baldų gamintojų Baltijos šalyse ir Rytų Europoje. Šiuo metu mums dirba daugiau nei 20 užsienio ekspertų iš visos Europos, kasdien siekdami stabiliai didinti mūsų konkurencingumą, kokybę ir pasitikėjimą rinkose,
kuriose mes dirbame. Nuolatinis mūsų veiklos tobulinimas, gamybos procesų modernizavimas ir plėtra - tai įrodymas, jog einame teisinga linkme.
informacija apie UAB „Dominari“
1721 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
973
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1296 €
25% uždirba 1296-1500 €
25% uždirba 1500-1724 €
25% uždirba nuo 1724 €