Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „JOGMETIS“

CNC tekintojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „JOGMETIS“

Darbo pobūdis

Metalo detalių gamyba CNC DOOSAN tekinimo staklėmis (2 ašys, FANUC - G, M kodai);
Brėžinių skaitymas ir supratimas;
CNC programos koregavimas pagal brėžinyje nurodytus matmenis;
Pagamintų detalių kokybės tikrinimas;
Darbas viena arba dviem pamainomis, naktinės pamainos nėra.

Reikalavimai

Darbo su CNC metalo staklėmis patirtis arba baigti CNC operatoriaus kursai;
Pareigingumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai.

Mes jums siūlome

Atlygimą nuo išdirbio,
Apmokamos papildomos darbo val. ir kelionės iš/į darbą išlaidos.
Geras susisiekimas nuo Vakarinio Vilniaus aplinkelio, nuo Pilaitės (12 min), nuo Perkūnkiemio per Sudervę (17 min)

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „JOGMETIS“
1462 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.