Darbas be streso - autoservisų įrangos technikui - montuotojui - šaltkalviui

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Kaišiadorys - Grupė BADS - Auto EDU

Darbo pobūdis

Mes tikimės surasti kolegą kuris prisijungtų prie technikų komandos, montuojančios, aptarnaujančios ir remontuojančios autoservisų įrangą.
Techniškus, bet neturinčius patirties su autoservisų įranga, apmokiname.

Reikalavimai darbuotojui

Mes norime, kad būtum techniškas, suprastum dokumentaciją ir instrukcijas.
Nebijotum mokintis ir klysti.

Mes siūlome

Nenuobodų, tikrai įdomų, nemonotonišką darbą,
Apčiuopiamus bonus už rezultatus
Greitą augimą kaip specialistui
Mes suteiksime galimybes dirbti ir vienam ir komandoje.
Karjeros galimybes - kaip tik neturim serviso skyriaus vadovo :)

Įmonė siūlo

Stabilų darbą tarptautinėje įmonėje;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas

Grupė BADS - Auto EDU

Įmonė prekiauja Europoje žinomiausių gamintojų pagaminta autoservisų įranga, įrankiais ir diagnostine įranga. Mes atstovaujame tokius gamintojus kaip Snap-ON, Autocom, Texa, Sionic, Autodata ir kitus. Vykdome prekybą ir projektus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei kitose šalyse. Šiuo metu plečiame savo komandą, ir ieškome naujų narių, tad jei esi “lengvai išprotėjęs, -usi” dėl automobilių ir mėgsti bendrauti – nekantraujame susipažinti ir laukiame tavo CV.
See all ads of this company (3)
informacija apie Grupė BADS - Auto EDU
1970 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Revenue 2023 y.