Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Arbora LT“

Darbas technikos operatoriui (traktoriai, bobcat)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Arbora LT“

Darbo pobūdis

Plečiamės! Ieškome technikos operatorių darbui su traktoriais, bobcat bei kita statybine ir žemės ūkio technika.

Panašaus darbo patirtis - privalumas, bet ne būtinybė. Visų darbo pagrindų bei subtiliybių galima išmokti pas mus. Patyrę kolegos visuomet geranoriškai padės, patars, o be to, yra galimybė reguliariai dalyvauti mokymuose.

Darbo pobūdis:
  • Darbas su traktoriumi
  • Darbas su bobcat
  • Darbas su kita statybine technika (mini krautuvas, mini ekskavatorius).

Į atliekamus darbus su aukščiau minėta technika įeina:
  • Giluminis žemės įdirbimas ir kelmų frezavimas su gilumine freza
  • Mechanizuotas krūmynų šalinimas su medienos smulkintuvu
  • Kelmų šalinimas
  • Šakų ir medienos ištraukimas su miško priekaba
  • Mechanizuotas vejos įrengimas, žemės lyginimas
  • Žolės pjovimas
  • Sniego valymas
  • Kiti papildomi darbai su įvairia technika.
  • Suteikiame visas darbui reikalingas profesionalias priemones bei darbo drabužius.
  • Siūlome konkurencingą atlyginimą bei priedus už gerą darbą.
  • Visada laiku mokamas atlyginimas, suteikiamos visos socialinės garantijos, pastovios darbo valandos.

Įmonė siūlo:
  • Darbo ir laisvalaikio balansas
  • Lankstus darbo grafikas
  • Biuras
  • Dušas
  • Transportas
  • Nemokamas automobilio parkingas.

Kiti privalumai:
  • Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Reguliarūs mokymai
  • Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
  • Karjeros ir augimo perspektyvas
  • Šiltą ir palaikančią komandą
  • Asmeninį augimą/tobulėjimą
  • Suteikiame visas darbui reikalingas priemones.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai darbuotojui:
  • Drąsa, motyvacija, savarankiškumas
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Mes esame ARBORA - aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros paslaugų įmonė, atsakinga už komercinio, privataus ir valstybinio sektoriaus kraštovaizdžio gerinimą ir su tuo susijusių problemų sprendimą.
Galime didžiuotis jau trečius metus iš eilės gaudami ⹂Stipriausi Lietuvoje” apdovanojimą, taip pat sėkmingą mūsų įmonės augimą pažymi ir ⹂TOP įmonė” įvertinimas. Esame ISA (Tarptautinė Arboristikos Asociacija) sertifikuoti specialistai medžių priežiūros srityje. Mūsų įmonėje įdiegtos vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018 kokybės ir saugos standartų reikalavimus.
Visuomet siekiame aukščiausios kokybės bei tobulėjimo, naudojame pažangią techniką ir įrangą, nuolatos plečiame technikos parką, skiriame ypatingą dėmesį savo darbuotojams.

Mūsų įmonės veikla apima:

  • Medžių pjovimas, genėjimas bei jų priežiūra;
  • Apleistų sklypų tvarkymas;
  • Sklypų paruošiamieji darbai statyboms;
  • Teritorijų įrengimas, apželdinimas, priežiūra bei tvarkymas;
  • Darbas sunkiąja ir specialiąja technika.
informacija apie UAB „Arbora LT“
2412 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2174 €
25% uždirba 2174-2630 €
25% uždirba 2630-2806 €
25% uždirba nuo 2806 €