No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Tymkor“

DARBO YRA! 🚀 Ieškai darbo paletininko (-ės) pozicijoje? Ieškome darbuotojų prie palečių remonto Nyderlanduose! 100 Eur premija už greitą išvykimą! 😎

1900-3300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Tymkor“

Mes siūlome

  • 100 Eur premiją už greitą išvykimą;
  • ilgalaikę darbo vietą;
  • nieko nemokėti už būsto nuomą, nes tuo pasirūpinsime mes;
  • kelionės į/iš užsienio išlaidų kompensavimą.

⏱ Darbo grafikas: I - V, pamaininis. Vieną savaitę 06:00 - 15:00 val., kitą savaitę 15:00 - 23:30 val. Pamainos keičiasi kas savaitę.
🌏 Darbo vieta: Nyderlandai.

Svarbu, kad Tu 📌

Turėtum anglų kalbos žinias (šnekamasias), galimybę į projektą vykti nuosavu automobiliu bei patirties dirbant pneumatiniais įrankiais! 😎

Privalumu laikytume jei turėtum patirties dirbant krautuvu! 💪

Tavęs laukia

  • palečių remonto ir rūšiavimo darbai;
  • darbas pneumatiniais įrankiais;
  • darbas krautuvu.

Laukiame Tavęs savo komandoje! 😎🚀

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Tymkor“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Tymkor“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Tymkor“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1900-3300 €/mėn. į rankas
UAB „Tymkor“

UAB „Tymkor“

Esame naujoviška ir paprasta personalo atrankos ir įdarbinimo įmonė. Esame įsikūrę Vilniuje, tačiau per partnerių tinklą dirbame visoje Lietuvoje! Tau galime pasiūlyti daugiau nei 50 įvairių darbo pozicijų gamybos ir logistikos srityse Lietuvoje ir kitose Europos šalyse: Vokietijoje, Nyderlanduose, Švedijoje ar Belgijoje.