Darbų saugos ir sveikatos specialistė (-as)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Prienai - UAB „Technogaja“

Darbo pobūdis

  • Vystyti ir tobulinti įmonės darbų saugos kultūrą;
  • Užtikrinti ir kontroliuoti DSS norminių teisės aktų reikalavimų laikymąsi įmonėje;
  • Teikti informaciją, pasiūlymus bendrovės vadovybei apie DSS būklę ir konsultuoti apie prevencines priemones, skirtas darbuotojų apsaugai nuo traumų ir profesinių ligų, ir koordinuoti tokių priemonių įgyvendinimą;
  • Rengti ir atnaujinti DSS procedūras, tvarkas, instrukcijas ir ataskaitas;
  • Instruktuoti naujus ir esamus darbuotojus;
  • Organizuoti mokymus darbuotojams DSS klausimais;
  • Tirti nelaimingus atsitikimus, incidentus;
  • Vykdyti reguliarius auditus ir kt.
  • Aplinkosaugos, civilinės saugos ir gaisrinės saugos bazinių reikalavimų įgyvendinimas įmonėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
  • bent 1 metų panašaus darbo patirtis (gamybinėje įmonėje - privalumas);
  • Atsakingumas, komunikabilumas ir iniciatyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Kodėl ieškome darbuotojų? - Įmonė plečiasi, sparčiai auga. Jau keletą metų iš eilės įmonės augimas yra ~30%. Augimas numatomas ir 2024 metais. Norėdami pasiekti tikslus, kviečiame ir Tave prisijungti bei siūlome:
  • Atsakingą, dinamišką darbą modernioje filtrų gaminimo įmonėje;
  • Pozityvią darbo aplinką, pagarbius santykius ir palaikančią komandą (vadovų dėmesys Jūsų pasiūlymams ir idėjoms);
  • Kompetenciją atitinkantį, skaidrų ir laiku mokamą konkurencingą atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausančius papildomus priedus;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes sparčiai augančioje bendrovėje;
  • Visas kokybiškam ir efektyviam darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Kitas motyvacines priemones pagal individualius poreikius.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis aptariamas su kiekvienu kandidatu individualiai, atsižvelgiant į kompetencijas bei darbinę patirtį.
Kilus klausimams, skambinkite telefonu personalo vadovei +37065771581.

UAB „Technogaja“

UAB "Technogaja" išsiskiria iš tradicinių įmonių srauto, nes kolektyvą sudaro individualios asmenybės - protingi ir pasišventę žmonės, kurių tikslas - tinkamai padaryti darbus ir sukurti patikimus bei ilgalaikius santykius su klientais ir partneriais. UAB "Technogaja" komanda kuria vertę partneriams, todėl dažniausiai žmogiški ištekliai yra esminė priežastis, kodėl mūsų partneriai pasitiki mūsų įmone.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Technogaja“
2265 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
92
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1533 €
25% uždirba 1533-2117 €
25% uždirba 2117-2839 €
25% uždirba nuo 2839 €