DARBŲ VADOVAS (-Ė)

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Smulkių remonto darbų koordinavimas;
  • Statybos darbų planavimas, organizavimas, objektų kaštų analizavimas;
  • Subrangovų paieška;
  • Aplinkos priežiūros darbų organizavimas
  • Atliekų rūšiavimo sistemos kontrolė;
  • Atliktų darbų vertinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (statybų inžinerijos srityje būtų privalumas);
  • Puikūs organizaciniai, vadybiniai įgūdžiai;
  • Darbų saugos, priešgaisrinės saugos, aplinkosaugos reikalavimų išmanymas (būtų privalumas)

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas
Galimi priedai prie darbo užmokesčio

ICECO įmonių grupė

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.
See all ads of this company (4)