Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB Laidojimo paslaugų centras

Darbų vadovas (-ė)

1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Laidojimo paslaugų centras

Darbo pobūdis

  • Darbų planavimas, organizavimas, užduočių delegavimas ir vadovavimas duobkasių komandai.
  • Atliekamų darbų ir paslaugų kokybės kontrolė.
  • Bendravimas su užsakovais, teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Organizaciniai sugebėjimai, orientacija į rezultatą.
  • Saugos darbe reikalavimų išmanymas.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Greita orientacija, puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, pareigingumas, darbo laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Geras rusų kalbos mokėjimas (lenkų kalba - privalumas).

Įmonė siūlo

  • Suteikiamos visos socialinės garantijos.
  • Stabilus, laiku mokamas atlyginimas.
  • Galimybė uždirbti daugiau.

Atlyginimas

1400 €/mėn. į rankas
+ priedai.
strongest_in_lithuania

UAB “Laidojimo paslaugų centras” - kompleksiškiausias laidojimo šarvojimo, kremavimo ir kitas paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje. Šiuo metu klientus aptarnaujame 9-iuose padaliniuose. Penktus metus iš eilės esame tarp 7% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP įmonių. Plėtojame skaidrų verslą, puoselėjame įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo klientams bei verslo aplinkai. Didžiuojamės sumania komanda, atidžiu požiūriu į kiekvieną klientą, kruopščiai atrinktu asortimentu ir nuolatiniu tobulėjimu.
informacija apie UAB Laidojimo paslaugų centras
2143 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
67
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1416 €
25% uždirba 1416-2249 €
25% uždirba 2249-2454 €
25% uždirba nuo 2454 €