Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Leafood“

Darbuotojai persodinimo komandoje

1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Leafood“

Darbo pobūdis

Perrinkti ir persodinti daigus padėkluose, plėvelių nuėmimas nuo daigų vandens takuose (nuimant tenka ir tūptis, ir lentis, ir padirbėti pakėlus rankas). Padėklų su augalais įkėlimas į vandens takus. Reikalinga darbo su pakėlimo bokšteliais patirtis (pažymėjimas - privalumas).
Darbo laikas: darbo dienomis nuo 10:00 iki 18:30 (pietų pertrauka 30 min)

Reikalavimai darbuotojui

Reikalinga darbo su pakėlimo bokšteliais patirtis (pažymėjimas - privalumas). Fizinė sveikata, leidžianti tūpti, lenktis, kelti rankas, darbas visą dieną ant kojų.

Darbo užmokestis 1450 eur neatskaičius mokesčių, kava ir arbata pertraukėlių metu, galimybė pasiimti auginamų salotų į namus.

Atlyginimas

1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Leafood siekia plėsti technologiškai pažangų, miestietišką ūkininkavimą ir užtikrinti nuolatinį tvariai augintų lapinių žalumynų tiekimą
informacija apie UAB „Leafood“
2203 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1604 €
25% uždirba 1604-1891 €
25% uždirba 1891-2465 €
25% uždirba nuo 2465 €