Darbuotojas Vokietijoje prie šviesolaidžio tiesimo darbų

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Vokietija - MB „Glasfaser project“

Darbo pobūdis

  • Inžinierinių požeminių tinklų tiesimas, šviesolaidžio interneto kabelių tiesimo darbai
  • Komunikacija (žodžių, raštu) vokiečių kalba atstovaujant įmonės interesus

UA:
  • Будівництво підземних інженерних мереж, волоконно-оптичних інтернет-кабелів
  • Спілкування (усне, письмове) німецькою мовою від імені компанії

Reikalavimai darbuotojui

  • Geras vokiečių kalbos mokėjimas (PRIVALOMAS)
  • Rusų kalbos mokėjimas (privalumas)
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai, raštvedybos žinios
  • Atsakingumas, punktualus, organizuotumas
  • Orientacija į rezultatą
  • Gebėjimas skaityti brėžinius (privalumas)

UA:
  • Знання німецької мови (ОБОВ'ЯЗКОВО)
  • Знання російської мови (перевага)
  • Водійські права категорії B
  • Хороші навички роботи з комп'ютером, знання діловодства
  • Відповідальний, пунктуальний, організований
  • Орієнтований на результат
  • Вміння читати креслення (перевага)

Įmonė siūlo (Компанія пропонує)

  • Apgyvendinimą tvarkingomis, patogiomis salygomis
  • Laiku mokamą darbo užmokestį
  • Aprūpinimą darbo rūbais bei visomis reikiamomis darbo ir saugos priemonėmis
  • Socialines garantijas
  • Įvairią, įdomią ir atsakingą darbo vietą
  • Malonią darbo aplinką
  • Galimybę užsidirbti papildomus priedus prie atlyginimo
  • Apmokamos kelionės išlaidos važiuojant atostogauti

UA:
  • Проживання в чистих, комфортних умовах
  • Своєчасна виплата заробітної плати
  • Забезпечення робочим одягом та всім необхідним робочим та захисним обладнанням
  • Соціальні гарантії
  • Різноманітна, цікава та відповідальна робота
  • Приємна робоча атмосфера
  • Можливість заробляти додаткові надбавки до заробітної плати
  • Оплачуються витрати на проїзд у відпустку

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

MB „Glasfaser project“

Pagrindinė veikla - šviesolaidinio interneto kabelio tiesimo darbai, betranšėjės technologijos – inžinerinių komunikacijų tiesimas betranšėjiniu būdu.

Patyrusi, motyvuota ir atsakinga komanda, patikima partnerystė ir per ilgus darbo metus įgytas profesinis lankstumas leidžia įmonei teikti aukščiausios kokybės paslaugas Lietuvoje ir užsienyje.

Esame geriausių šviesolaidinio interneto kabelio tiesimo darbų bendrovių gretose.

Основними видами діяльності є прокладання волоконно-оптичних інтернет-кабелів, а також бетрансейлові технології - прокладання інженерних комунікацій у міжповерхневому просторі.

Досвідчена, мотивована і відповідальна команда, надійне партнерство і професійна гнучкість, набута за багато років роботи, дозволяють компанії надавати послуги найвищої якості в Литві та за кордоном.

Ми є однією з найкращих компаній у сфері прокладання волоконно-оптичних інтернет-кабелів.
informacija apie MB „Glasfaser project“
878 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Revenue 2022 y.