UAB „ISS Lietuva“

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė) / Darbas tarptautinėje įmonėje

Nuo 2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ISS Lietuva“

Aprašymas:

ISS įmonė buvo įkurta Danijoje 1901 m. ir šiandien turi padalinius daugiau negu 30 pasaulio šalių ir virš 350 000 darbuotojų. ISS Lietuva pradėjo veiklą 2005 m. ir išaugo iki 270 darbuotojų. ISS Lietuva teikia integruotas pastatų valdymo ir priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valdymas, valymas, maitinimas, techninė priežiūra ir kt.

Šiuo metu draugiška ir visada pasirengusi padėti ISS Lietuva Darbuotojų saugos ir sveikatos komanda kviečia prisijungti kolegą (-ę), norintį (-čią) tobulėti ir kartu siekti užsibrėžtų tikslų.

Darbo pobūdis:
  • Tobulinti darbuotojų saugos ir sveikatos kultūrą įmonėje ir pas klientus;
  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos privalomų teisės aktų bei ISS ir klientų grupėje taikomų reikalavimų įgyvendinimą ir jų laikymąsi įmonėje bei pas klientus;
  • Konsultuoti kolegas bei klientus ir bendradarbiauti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos bei aplinkosaugos klausimais;
  • Instruktuoti darbuotojus, organizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos mokymus, evakuacijos pratybas;
  • Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevencijai skirtas priemones, tirti nelaimingus atsitikimus;
  • Organizuoti profilaktinius sveikatos tikrinimus;
  • Rengti ir atnaujinti darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentaciją, ruošti ataskaitas apie pasiektus rezultatus;
  • Siūlyti ir diegti naujoves ir gerosios praktikos pavyzdžius, siekiant optimizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto darbą;
  • Dalyvauti įvairiuose projektuose (pvz. instruktavimų/mokymų modulių kūrimas/atnaujinimas; mokymai darbuotojams; ISO sistemos palaikymas);
  • Periodiškai lankyti įmonės eksploatuojamus objektus Vilniuje ir Klaipėdoje.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina technikos, inžinerijos, visuomenės sveikatos ar susijusiose srityse);
  • Ne mažiau nei 1 metų darbo patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos srityje, darbo patirtis tarptautinėje įmonėje - privalumas;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Atidumas, atsakingumas, savarankiškumas, komunikabilumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Mes siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Nuolatinį asmeninį ir profesinį tobulėjimą (dalyvavimas seminaruose, mokymuose ir pan.);
  • Visapusišką įmonės vadovų palaikymą užtikrinant saugias ir sveikatai palankias darbo sąlygas;
  • Tarptautinius saugos ir sveikatos standartus;
  • Unikalią patirtį dirbant su tarptautiniais klientais;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas.

Atlyginimas

Nuo 2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas bus aptariamas su atrinktais kandidatais atsižvelgiant į jų patirtį.

ISS įmonė buvo įkurta Danijoje 1901 m. ir šiandien turi padalinius daugiau negu 30 pasaulio šalių ir virš 350 000 darbuotojų. ISS Lietuva pradėjo veiklą 2005 m. ir išaugo iki 260 darbuotojų. ISS Lietuva teikia integruotas pastatų valdymo ir priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valdymas, valymas, maitinimas, techninė priežiūra ir kt.
informacija apie UAB „ISS Lietuva“
2241 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
282
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 967 €
25% uždirba 967-1612 €
25% uždirba 1612-2572 €
25% uždirba nuo 2572 €