UAB „FurnMaster“

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė)

1500-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Kazlų Rūda, Vilkaviškis - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Pagrindinis specialisto (-ės) uždavinys – nustatyta tvarka vykdyti darbuotojų saugos ir sveikatos kontrolę, spręsti su tuo susijusius klausimus ir konsultuoti įmonės darbuotojus darbų saugos ir sveikatos klausimais.
Instruktuoti darbuotojus bei vesti mokymus darbuotojų saugos ir sveikatos saugos klausimais.
Parinkti ir kontroliuoti išduodamas asmenines apsaugos priemonės, darbo rūbus įmonėje.
Dalyvauti nelaimingų atsitikimų, profesinių ligų tyrime.
Glaudžiai bendradarbiauti su kompanija konsultuojančia įmonę darbų saugos ir sveikatos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas.
Darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų išmanymas.
Praktinio darbo patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos srityse.
Savarankiškumas priimant sprendimus, atsakingas požiūris į darbą.
Anglų kalbos mokėjimas (privalumas).
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas).

Įmonė siūlo

Įdomų darbą tarptautinėje gamybinėje įmonėje.
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.
Draugišką ir motyvuojančią darbo aplinką ambicingame kolektyve.
Visapusišką konsultuojančios įmonės pagalbą.

Atlyginimas

1500-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.