Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Bonava Lietuva, UAB

Darbuotojų Saugos ir Sveikatos specialistas

3400-4400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Bonava Lietuva, UAB

Darbo pobūdis

Mes kuriame gyvenamuosius namus ir kaimynystes, kuriuose žmonės mėgaujasi aukščiausia gyvenimo kokybe. Tai mūsų vizija, kuri kiekvieną dieną mus veda į priekį. Komandiškai siekdami šio tikslo, vadovaujamės pagarba grįsta skandinaviška organizacine kultūra. Tikime, jog kiekvienas narys turi būti pastebėtas ir įvertintas.

Jūsų laukia šios užduotys:

  • Organizuosite ir vykdysite darbuotojų Saugos ir Sveikatos bei priešgaisrinės saugos veiklą įmonėje pagal galiojančius teisės aktus ir Bonava Group vidinius nuostatus;
  • Vykdysite darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos reikalavimų objektuose priežiūrą ir kontrolę;
  • Tirsite darbuotojų nelaimingus atsitikimus, incidentus darbo aplinkoje ir nustatysite priemones, kuriomis siekiama pašalinti arba sumažinti šią riziką;
  • Būsite atsakingas už asmeninių apsaugos priemonių parinkimą bei jų priežiūra;
  • Savalaikiai parengsite ir reguliariai atnaujinsite darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos dokumentaciją;
  • Rūpinsitės darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos mokymų organizavimu bei atestavimu;
  • Dalyvausite Bonava Group darbuotojų saugos ir sveikatos grupėse, kur galėsite semtis žinių ir dalintis gerąja praktika, įgyvendinant visa tai Bonava Lietuva padalinyje;
  • Atstovausite įmonę kontroliuojančių institucijų patikrinimų metu.

Kelionė Bonava

Einame įkvepiančiu keliu link jaukių namų ir darnios gyvenamosios aplinkos kūrimo vizijos. Norėdami tai pasiekti, laikomės savo vertybių, žinių, dalijamės patirtimi bei komandiniu darbu. Turime didelių ambicijų ir norą pasiekti puikių rezultatų, sutelkdami dėmesį į savo klientus. Kartu turime daug patirties ir žinių bei keliame sau aukštus tikslus. Todėl „Bonava“ yra puiki vieta mokytis, tobulėti ir siekti savo tikslų.

/#LI-DNI

Reikalavimai darbuotojui

Mes laukiame jūsų, jei:

  • Turite atitinkamą darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto kompetenciją bei pažymėjimą. Išmanote ir esate gerai susipažinęs su šiuo metu galiojančiais darbuotojų saugos ir sveikatos bei priešgaisrinės saugos įstatymais ir kitais teisės aktais
  • Turite mažiausiai 3 metų darbo patirtį, dirbant šioje srityje
  • Turite darbų saugos organizavimo patirties statybų sektoriuje (privalumas)
  • Puikiai mokate lietuvių, gerai anglų kalbą (tiek žodžiu, tiek raštu)
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija)

Prisijunkite prie mūsų!

  • Tapęs mūsų komandos nariu, dirbsite tarpkultūrinėje aplinkoje
  • Tai vieta, kurioje augsite ir tobulėsite bei prisidėsite prie sparčiai augančios įmonės saugios darbo aplinkos kūrimo, kurioje darbuotojų saugi ir tvari veikla yra vertinama
  • Galėsite naudotis įmonės motyvaciniu paketu, įskaitant papildomą sveikatos draudimą ir dar daugeliu kitų privalumų
  • Gausite papildomai 3 laisvas dienas per metus
  • Dirbsite atsakingą ir įdomų darbą draugiškame kolektyve, kur galėsite dalintis savo patirtimi kartu su kitais „Bonava Group“ kolegomis kitose šalyse

Siūlomas atlyginimas nuo 3400 - 4400 eur (brutto). Atlyginimas priklauso nuo jūsų turimos kompetencijos bei patirties.

Įmonė siūlo

  • Kompetencijų ugdymas.
  • Papildomos atostogos.
  • Darbo ir laisvalaikio balansas.
  • Papildomas sveikatos draudimas.
  • Sveikatingumo ir emocinės gerovės skatinimas.
  • Užkandžiai, renginiai ir kitos papildomos naudos.

Atlyginimas

3400-4400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Bonava yra pirmaujanti gyvenamųjų būstų statytoja Europoje, kurios tikslas – kurti laimingą kaimynystę visiems. 1300 darbuotojų subūrusi Bonava stato gyvenamuosius būstus Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Iki šiol bendrovė yra pastačiusi 40,000 namų, o grynoji bendrovės pardavimo apyvarta 2023 m. sudarė apie 1,2 mlrd. eurų. Bendrovės Bonava akcijomis ir žaliosiomis obligacijomis prekiaujama Stokholmo vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Stockholm“.
informacija apie Bonava Lietuva, UAB
5282 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3044 €
25% uždirba 3044-3395 €
25% uždirba 3395-4076 €
25% uždirba nuo 4076 €