Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
GnB Service ApS

Dažytojai darbui Danijoje

14-20 €/val. Į rankas
Užsienis: Danija - GnB Service ApS

Darbo pobūdis

Nauja statyba ir renovacija
Paruošimas ir dažymas mechanizuotu būdu
Kitų tiesioginio vadovo pavestų užduočių, tiesiogiai susijusių su pareigomis ir darbuotojui suteiktais įgaliojimais, atlikimas.

Darbas kadencijomis: 6 savaitės Danijoje, 2 savaitės Lietuvoje

Reikalavimai darbuotojui

Dažytojo darbo patirtis minimum 5 metai (mechanizuotu būdu)
Greitas darbo tempas
Mokėjimas dirbti savarankiškai
Būtinos rekomendacijos
Patirtis skandinavijos šalyse - didelis privalumas
Kvalifikacijos sertifikatai – didelis privalumas
Anglų kalbos mokėjimas – didelis privalumas
Be žalingų įpročių

-Įmonė siūlo

Geros apgyvendinimo sąlygos
Kelionės iš Lietuvos i Daniją ir atgal
Atlyginimas 14-20 €/val į rankas.

Atlyginimas

14-20 €/val. į rankas

GnB Service yra statybų įmone dirbanti Danijoje, pagrinde Kopenhagos rajone.
Atliekami įvairus su statybomis susiję darbai.
Daugiau informacijos el. paštu ar telefonu