Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DG Dimense“

Dizainerė (-is)

1480-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „DG Dimense“

Darbo pobūdis

Dizainų kūrimas, idėjų generavimas, failų paruošimas DIMENSE spaudai;
Tarptautinių klientų užsakymų įgyvendinimas, ruošiant sienų dekoro, paveikslų, vitrinų dekoravimo, plakatų, reklamų, ir t.t. dizaino darbus bei jų tobulinimas;
Spaudos darbų priežiūra ir kokybės kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Dizaino, menų pakraipos studijos arba ankstesnė panašaus pobūdžio darbo patirtis;
Geri darbo įgūdžiai Photoshop ir Illustrator programomis;
Kruopštumas, kūrybiškumas, atsakingumas, atidumas detalėms;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Planavimo įgūdžiai laiku atlikti paskirtus darbus;
Anglų kalba (privaloma).
Darbą su inovatyvia DIMENSE technologija () bei jos pritaikymą skirtinguose projektuose ir srityse;
Bendradarbiavimą su dizaineriais, reklamos agentūromis ir spaustuvėmis iš viso pasaulio;
Galimybę auginti ir tobulinti savo profesinius įgūdžius bei išreikšti savo kūrybiškumą;
Motyvuotą, profesionalią ir dinamišką komandą, iš kurios galima greitai ir daug išmokti.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Naudų paketas: sveikatos draudimas, dalinai subsidijuojami pietūs, kava ir užkandžiai, motyvacinė sistema, įmonės šventės, renginiai ir kt.

Atlyginimas

1480-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Lietuvoje sukurtos unikalios skaitmeninės plačiaformatės spaudos technologijos DIMENSE () komanda ieško naujo nario. Vykdydama įvairius projektus su tarptautinėmis įmonėmis, žinomais prekių ženklais bei bendradarbiaudama su įvairių menų atstovais, įmonė į savo gretas ieško Dizainerės (-io).
informacija apie UAB „DG Dimense“
3217 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1956 €
25% uždirba 1956-2300 €
25% uždirba 2300-3271 €
25% uždirba nuo 3271 €