Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB VIRTUVĖS TECHNIKA

DIZAINERIS (-Ė) – PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB VIRTUVĖS TECHNIKA

Darbo pobūdis

  • Visapusišką kliento užsakymo vykdymą (kliento pasitikimas, poreikių išsiaiškinimas, produkto pristatymas, projektavimas, gamybos proceso koordinavimas ir pan.);
  • Bendravimą su tiekėjais;
  • Pasiūlymų ruošimą, projektavimą, bei vizualų reprezentavimą;
  • Gamintojų, tiekėjų bei montuotojų atsiskaitymo kontrolę;
  • Nuolatinę komunikaciją su architektais bei dizaineriais;
  • Darbą su buhalterinės apskaitos ir projektavimo programomis.

Reikalavimai

  • Turite dizaino/architektūros mokslų aukštąjį išsilavinimą;
  • Ne mažiau nei 2 metus dirbote korpusinių baldų projektavimo srityje;
  • Gebate bendrauti anglų kalba;
  • Esate įvaldęs (-džiusi) MS Office paketą bei vieną iš šių programų: AutoCAD, ArchiCAD, Artlantis, 3ds MAX, SketcgUP, KitchenDraw ar pan.;
  • Save apibūdinate kaip inovatyvią ir veržlią asmenybę, domitės interjero tendencijomis, esate proaktyvus (-i)
  • Mokate konkrečiai ir dalykiškai pateikti informaciją;
  • Esate atidus (-i) detalėms ir savo darbus atliekate kruopščiai;
  • Bendravimą suprantate kaip raktą į gero, klientą džiuginančio rezultato pasiekimą;
  • Turite vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir įdomių iššūkių kupiną darbą;
  • Platų atsakomybių spektrą visos „kliento kelionės“ metu - nuo kliento pasitikimo, projekto sukūrimo iki sveikinimo įsirengus namus;
  • Darba su išskirtinį asortimentą siūlančiais, aukščiausius reikalavimus kokybei keliančiais partneriais;
  • Itin platų asortimentą Jūsų kūrybinei laisvei;
  • Galimybę bendradarbiauti su savo srities profesionalais, dizaineriais ir architektais.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

ISTO – išskirtinio interjero namai. Jau 14 metų padedame kurti namus tikriems interjero gurmanams ir didžiuojamės atstovaudami visame pasaulyje žinomus, vienus didžiausių bei itin prabangų asortimentą siūlančius baldų, virtuvės baldų, namų aksesuarų gamintojus.
Už kiekvieno mūsų siūlomo baldo slepiasi didžiulė istorija – šimtametė gamintojų patirtis, patyrusių dizainerių prisilietimas ir ISTO dirbančių ekspertų įžvalgos.

Jei domiesi interjeru, architektūra, mada, nori dirbti įkvepiančioje, modernumu dvelkiančioje aplinkoje, susipažinti su naujausiomis interjero tendencijomis, kviečiame prisijungti prie ISTO komandos.
informacija apie UAB VIRTUVĖS TECHNIKA
2449 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.