Duomenų analitikos komandos vadovas (-ė)

3000-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Enefit“

Darbo pobūdis

Prisijunk prie ENEFIT kaip duomenų analitikos komandos vadovas (-ė)!
Ieškome patyrusio (-ios) ir motyvuoto (-os) duomenų analitikos skyriaus vadovo (-ės), kuris (-i) prisijungtų prie mūsų dinamiškos komandos. Būdamas (-a) komandos vadovu (-e), atliksi svarbų vaidmenį priimant duomenimis pagrįstus sprendimus ir užtikrinant mūsų duomenų analizės projektų sėkmę. ⚡

Tavo atsakomybės:
  • vadovauti komandai ir jos perėjimui nuo duomenų įvesties specialistų prie jaunesniųjų ir vidutinio lygmens duomenų analitikų;
  • mentoriauti ir teikti rekomendacijas komandos nariams pereinamuoju laikotarpiu;
  • kurti analitikos sistemą, pereiti nuo Excel programa pagrįstos analizės prie analitikos platformomis pagrįstos analizės;
  • integruoti programavimo kultūrą (R/Python) į darbo eigą;
  • bendradarbiauti su įvairių sričių komandomis nustatant projektų tikslus ir apimtį.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas informatikos, statistikos, verslo analizės ar panašioje srityje;
  • duomenų analitikos patirtis, įskaitant praktinį darbą su duomenimis;
  • duomenų analizės įrankių (pvz. Python, R, SQL) ir duomenų vizualizavimo platformų (pvz. Tableau, Power BI) išmanymas;
  • lyderystės įgūdžiai, gebėjimas vadovauti ir įkvėpti komandą;
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • sklandi lietuvių kalba; anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu kaip B2 lygiu.
Papildomi privalumai:
  • pažengusios analitikos lygmuo - prognozavimo statistiniai ir finansiniai modeliai;
  • galutinio vartotojo sąsajų kūrimas (Shiny, JS ar kt.);
  • analitinė pagalba kitoms komandoms ir skyriams.

  • darbą bei profesinio tobulėjimo galimybes tarptautiniu lygmeniu;
  • sporto užsiėmimus „Kinetika Studios“ sporto studijoje „Technopolyje“;
  • renginius bei iniciatyvas tiek „Enefit“, tiek „Eesti Energia“ mastu;
  • papildomas atostogų dienas;
  • papildomą sveikatos draudimą;
  • darbostogų bei hibridinio darbo galimybę;
  • mūsų biure Tavęs lauks: ergonomiška darbo vieta, masažinis krėslas, kava ir užkandžiai, o drauge su savimi gali drąsiai atsivesti augintinį!

Atlyginimas

3000-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas 3000 – 3300 Eur (prieš mokesčių atskaitymą) + priedas
Tikslus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir turimas kompetencijas.

UAB „Enefit“

„Enefit“ yra tarptautinė energetikos įmonė, priklausanti Estijos valstybei ir „Eesti Energia“ įmonių grupei. Teikiame naudingus ir patogius energijos sprendimus bei gaminame energiją vis draugiškesniu aplinkai būdu. Mūsų namų rinka driekiasi nuo Suomijos iki Lenkijos.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Enefit“
6407 €
Vid. atlyginimas bruto
(4 kartus didesnis už LT vidurkį)
102
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2700 €
25% uždirba 2700-5000 €
25% uždirba 5000-8895 €
25% uždirba nuo 8895 €