E - komercija vadovas

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Vetma“

Darbo pobūdis

Siūlome prisijungti prie palaikančios ir profesionalios komandos, kuriai reikia Tavo indėlio, kad galėtume sėkmingai augti ir tobulėti. Šiuo metu ieškome VetExpress elektroninės parduotuvės ambasadoriaus, pasiryžusio užauginti internetinę parduotuvę Lietuvoje ir kitose šalyse.

KĄ TU VEIKSI:
  • Užsiimsi el.parduotuvės vystymu, užtikrinsi sklandžią kliento kelionę.
  • Pritrauksi naujų tiekėjų, derėsies dėl kainų ir sąlygų.
  • Analizuosi el.parduotuvės duomenis ir priimtsi sprendimus.
  • Kursi patrauklų ir įtraukianti rinkodaros turinį socialiniams tinklams.
  • Valdysi partnerystes su influenceriais.
  • Leisi mokamą Google Ads ir Meta reklamą.
  • Kursi naujienlaiškius.
  • Kelsi prekes į el.parduotuvę.

Reikalavimai darbuotojui

REIKALAVIMAI:
  • Bent 1 metų patirtis skaitmeniniame marketinge.
  • Bent 1 metų partiris su TVS Shopify.
  • Domėsi DI ir naudojiesi bent jau ChatGPT.
  • Gebi sukurti reklaminę medžiagą su Canva.
  • Analitinis mąstymas ir gebėjimas interpretuoti rezultatus.
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, inovatyvumas, sugebėjimas planuoti laiką.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Nuolatinis mokymasis: konferencijos, seminarai ir t.t.
  • Darbuotojo nuolaidą
  • Nemokamas parkingas
  • Karjeros galimybes! Jei norisi iššūkių mes Tau tikrai suteiksime.
  • Priedai už rezultatus

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Vetma“

Didmeninė prekyba veterinariniais vaistais, biopreparatais, funkciniais papildais, superpremium klasės pašarais. Atstovavimas kompanijų tokių kaip Affinity pet care, Vetpharma Animal Health, OPKO, ICF, Supplexan, Dyntec ir kitų, prekyba profesionaliu gyvūnų pašaru, prekiniais ženklais ADVANCE, Brekkies, Natures Variety.
UAB Vetma patvirtina, kad Jūsų CV bus saugoma vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 2 mėnesius su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia.
informacija apie UAB „Vetma“
2485 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.