Ekonomikos vadovas (-ė) UAB "Vičiūnai ir partneriai

4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Plungė, Klaipėda, Telšiai - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Apie mus

UAB „Vičiūnai ir partneriai“ ieško patyrusio ir dinamiško ekonomikos vadovo, kuris galėtų prisidėti prie įmonės strateginių tikslų įgyvendinimo. Sėkmingas kandidatas bus atsakingas už įmonės finansinės strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, rinkos analizės bei prognozių rengimą ir veiklos efektyvumo didinimą.

Darbo aprašymas

  • Kurti ir įgyvendinti įmonės ekonominę strategiją;
  • Vykdyti rinkos analizę ir teikti prognozes;
  • Rengti finansines ataskaitas ir analizes vadovybei;
  • Konsultuoti vadovybę dėl investicijų ir sąnaudų optimizavimo;
  • Bendradarbiauti su kitais įmonės padaliniais siekiant užtikrinti veiklos efektyvumą;
  • Stebėti ekonominius rodiklius ir numatyti galimus verslo rizikos veiksnius;
  • Dalyvauti biudžeto planavimo ir valdymo procesuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar verslo administravimo srityje;
  • Pageidautina 2 metų darbo patirtis ekonomikos ar finansų vadovo pareigose;
  • Puikūs analitiniai ir strateginio mąstymo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti su dideliais duomenų kiekiais ir rengti išsamias ataskaitas;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir vadovauti komandai;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Pranašumas bus duomenų analizės ir ekonometrinių modelių išmanymas.

Mes siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinę sistemą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros augimo galimybes;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Galimybę prisidėti prie inovatyvių projektų ir strateginių sprendimų;
  • Papildomų naudų paketą;
  • Atlygis 4000€ neatskaičius mokesčių. Priedas po bandomojo laikotarpio iki 30%.

Informacija apie vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą pateikiama čia:
www.viciunaigroup.eu/apie-mus/karjera

Atlyginimas

4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Jei jūs esate ambicingas, inovatyvus ir siekiate prisidėti prie įmonės sėkmės, kviečiame jus prisijungti prie mūsų komandos!
Kandidatuoti galite siųsdami savo CV ir motyvacinį laišką el. paštu:
Paraiškų teikimo terminas: 2024 m. birželio 30 d.
UAB „Vičiūnai ir partneriai“ - jūsų karjeros galimybė!

„Vičiūnų“ įmonių grupė

Tarptautinį verslą vystanti ir strateginius transformacijos projektus įgyvendinanti „Vičiūnų grupė“ į savo komandą kviečia patyrusį ir ambicingą ekonomikos vadovą (-ę). Europoje ir kitose pasaulio šalyse veikianti įmonių grupė be maisto gamybos taip pat vysto pardavimų, logistikos, NT, agro bei kitus verslus. Iššūkių ieškančiam profesionalui/komandos lyderiui tai garantuoja kasdienę dinamiką ir itin platų geografinį bei tematinį veiklos spektrą.
See all ads of this company (45)