Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Translandijos transportas“

Ekonominio vairavimo vadybininkas

2500-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Translandijos transportas“

Darbo pobūdis

  • Ekonominio vairavimo mokymų vedimas vairuotojams pagal įmonės mokymo programas;
  • Vairuotojų mokymas, jų konsultavimas gyvai bei ryšio priemonių pagalba;
  • Vairuotojų ekonominio vairavimo kontrolė ir vertinimas;
  • Vilkikų serviso organizavimas užsienyje.
  • Bendradarbiavimas su komandos nariais ir kitais įmonės skyriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Analogiško darbo patirtis (privalumas);
  • Darbo patirtis vedant mokymus, praktinius užsiėmimus (privalumas);
  • Rusų ir anglų kalbų žinios;
  • Sunkiojo transporto priemonių techninės dalies išmanymas;
  • Komunikabilumas, atidumas, atsakingumas
  • Kompiuterinis raštingumas.

Siūlome:

  • Karjeros galimybes. Karjeros kelias, apie kokį svajoji - net 90 proc. mūsų vadovų išaugo įmonės viduje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį, kuris priklauso nuo kompetencijų ir pasiektų rezultatų.
  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Įmonės automobilį;
  • Darbą profesionalioje, veržlioje ir draugiškoje komandoje;
  • Mes pasiruošę investuoti į Tavo ugdymąsi ir tobulėjimą. Suteiksime galimybę dalyvauti pasirinktuose ugdymo programose;
  • Mes gerbsime Tavo nuomonę ir leisime prisidėti prie įvairių įmonės projektų.

Atlyginimas

2500-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, bei bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu
kandidatu metu.

Transporto įmonė, vykdanti tarptautinius krovinių pervežimus.
informacija apie UAB „Translandijos transportas“
1756 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
145
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1638 €
25% uždirba 1638-1735 €
25% uždirba 1735-1855 €
25% uždirba nuo 1855 €