No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
DK LOGISTICS UAB

Ekspedicijos kompanija DK LOGISTICS ieško logistikos operatoriaus / В экспедиторскую компанию DK LOGISTICS требуется операционный менеджер

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - DK LOGISTICS UAB

Darbo aprašymas / Описание работы:

  • Siuntų pristatymo planavimas ir koordinacija, transporto srautų planavimas;
  • Transportavimo kaštų apskaičiavimas;
  • Optimalių maršrutų ir pristatymo būdų formavimas;
  • Krovinių atvykimo laiku kontrolė;
  • Krovinių transporto paieška, krovimo kontrolė, dokumentacijos valdymas;
  • Планирование, подбор и координация перевозок, планирование транспортных потоков, формирование оптимальных маршрутов и способов доставки;
  • Расчет себестоимости перевозок;
  • Работа с транспортными компаниями / с перевозчиками, контроль своевременной доставки грузов;
  • Контроль погрузки грузов;
  • Мониторинг рынка транспортных услуг.

Mūsų lūkesčiai / Наши ожидания от кандидата:

  • Pageidautinas transporto, logistikos arba ekonomikos aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis logistikos srityje;
  • Geros kompiuterio naudojimosi žinios (МS Office);
  • Atsakomybė, atsparumas stresui, mokėjimas arba noras išmokti dirbti komandoje;
  • Lietuvių, rusų, anglų kalbų žinios;
  • Darbštumas, punktualumas, savikontrolė, pareigingumas, noras mokytis ir tobulėti logistikos ir vadybos srityje, lojalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorijos.
  • Желательно высшее образование в области транспорта, логистики или высшее экономическое;
  • Опыт работы в логистике;
  • Опытный пользователь ПК (МS Office);
  • Ответственность, стрессоустойчивость, умение или желание научиться работать в команде;
  • Знание литовского, русского и английского языков;
  • Трудолюбие, пунктуальность, самоконтроль, аккуратность в делах, желание и стремление к обучению, дополнительному развитию в области менеджмента, логистики, лояльность;
  • Наличие водительских прав категории «В».

Mes siūlome / Мы предлагаем:

  • Karjeros galimybes;
  • Biurą strategiškai patogioje vietoje Naujamiestyje, Vilniuje;
  • Galimybė naudotis tarnybiniu automobiliu gali būti svarstytina kaip bonusas;
  • Возможность развития и карьерного роста;
  • Офис находится в стратегически удобном месте в Науяместисе, в г. Вильнюс;
  • Возможность использования служебного автомобиля может быть рассмотрена в качестве бонуса;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

DK LOGISTICS – tai globalus tarptautinis logistikos tinklas, aptarnaujantis klientus visame pasaulyje. Siekiant greičiausio ir efektyviausio siuntų ir krovinių pristatymo mes glaudžiai bendradarbiaujame ne tik su geriausiomis Europos šalių kurjerių kompanijomis, bet ir su Azijos ir vakarų šalių didžiausiomis logistikos įmonėmis.

DK LOGISTICS – глобальная международная сеть доставки, обслуживающая клиентов во всем мире. Для максимально быстрой и эффективной доставки посылок и грузов мы тесно сотрудничаем не только с лучшими курьерскими компаниями стран Европы, но и с крупнейшими логистическими компаниями Азии и Запада.
informacija apie DK LOGISTICS UAB
1
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2023 m.