Ekspedicijos vadovas

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Nordic Spedition LT, UAB

Darbo pobūdis

Ekspedicijos skyriaus formavimas Kauno padalinyje;
Ekspedicijos skyriaus darbo organizavimas, kontrolė ir priežiūra;
Verslo vystymas, plėtra vakarų Europos rinkoje;
Ekspedicijos strategijos ir taktinių planų kūrimas, bei įgyvendinimas;
Tarptautinių krovinių gabenimo, logistikos, ekspedicijos rinkos poreikių ir pokyčių analizė;
Veiklos rezultatų analizė, ataskaitų rengimas, konkrečių vystymosi idėjų siūlymas ir įgyvendinimas;

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažiau kaip 3 metų darbo patirtis vakarų Europos rinkoje;
Puikūs įgūdžiai dirbant su transporto biržomis;
Kontraktinių mašinų kainodaros išmanymas;
Puikios anglų ir rūsų kalbos žinios;
Strateginis mąstymas, lyderystė, derybiniai įgūdžiai, gebėjimas formuoti ir motyvuoti komandą;
Lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų;
Noras siekti užsibrėžtų tikslų, savarankiškumas, atsakingumas;
Labai geri derybiniai įgūdžiai, strateginis mąstymas, orientacija į tikslą;

MES SIŪLOME
Tarnybinį automobilį;
Konkurencingą atlygį, ir priedą priklausantį nuo rezultatų;
Unikalią galimybę prisidėti prie įmonės augimo nuo pat pirmų jos gyvavymo dienų;
Galimybę įtakoti įmonės pagrindinius sprendimus ir kartu su kolegomis dirbti strateginiais klausimais.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Nordic Spedition LT, UAB

Įmonės pavadinime žodis "Nordic" gimė galvojant apie Šiaurės šalių vertybes, kurios simbolizuoja aukščiausią kokybę, patikimumą, stabilumą ir tvarumą. Šiomis vertybėmis Nordic Spedition vadovaujasi ne tik teikdama transporto paslaugas, bet ir puoselėdama įmonės vidinę kultūrą bei darbuotojų gerovę. Lietuvoje įmonės kelias dar tik prasideda, todėl tai yra puiki galimybė prisidėti prie sėkmingos įmonės ateities, jau nuo pirmų gyvavimo dienų.