Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Gym Plius“

EKSPLOATACIJOS VADYBININKAS (-Ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Gym Plius“

Darbo pobūdis

Tai unikali galimybė užimti bene vieną iš svarbiausių rolių įmonėje – Jūs būsite atsakingas (-a) už GYM+ sklandų darbą 24/7. Nuo Jūsų veiklos ir sprendimų priklausys ne tik sportininkų galimybė naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis, bet ir sėkminga visos įmonės veikla:

+ Organizuosi sporto klubų patalpų ir jų inžinerinių sistemų priežiūrą;
+ Administruosi užduočių valdymo sistemą skirstant užduotis technikams;
+ Operatyviai reaguosi į pateiktas užklausas;
+ Kontroliuosi technikų darbą;
+ Planuosi, organizuosi profilaktinių, avarinių, remonto darbų atlikimą;
+ Kontroliuosi, kad darbai būtų atliekami laiku ir kokybiškai;
+ Teiksi ir derinsi pasiūlymus papildomiems remonto darbams ir organizuosi tokių darbų atlikimą.

Reikalavimai darbuotojui

+ Turi patirties su komercinių pastatų ar daugiabučių priežiūra (laikysime tai privalumu).
+ Moki gerai planuoti savo laiką.
+ Turi gerus komunikacijos įgūdžius.
+ Turi stiprų atsakomybės jausmą.
+ Moki anglų kalbą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

GYM+ didžiausias sporto klubų tinklas Lietuvoje, vienijantis jaunų ir veržlių asmenybių komandą, vertinantis inovacijas, idėjas ir nuolatinį tobulėjimo siekį. Nesustabdomai plėtrai ieškantis atsakingų bet tuo pačiu ir linksmų kolegų! Garantuojame įsimintiną laiką kartu.
informacija apie UAB „Gym Plius“
2028 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
77
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1100 €
25% uždirba 1100-1785 €
25% uždirba 1785-2531 €
25% uždirba nuo 2531 €